Paberlinnad(2015)

Paberlinnad(2015)

Autor: John Green

9789949550678.jpg

Quentin Jacobsen on kogu elu armastanud ohutust kaugusest hunnitult seikluslikku Margo Roth Spiegelmani. Margo on alati olnud suurejooneliste aktsioonide planeerija ning siiani on ta neid täide viinud üksinda. Kuni ühel õhtul praotab tüdruk Quentini toa akent ja ronib tema ellu. Riides nagu ninja, kutsub Margo Quentinit geniaalsele kättemaksuaktsioonile ning poiss otsustab kaasa lüüa.
Kui nende öine seiklus lõpeb ja uus päev koidab, avastab Q, et mõistatuslik Margo on ise muutunud müsteeriumiks. Kuid Margo on jätnud talle vihjeid. Quentin alustab tüdruku otsinguid, aga mida lähemale ta tüdrukule jõuab, seda vähem näeb ta temas tüdrukut, keda arvas end tundvat…

Mõnus lugemine, meeldis väga, selles raamatus oli põnevust, armastust, napikaid vedamisi, raskeid üleelamisi, naeru ja tobedaid nalju. Muidugi oli ka keskkooli kiusamist nagu tavaliselt koolides ikka, muidugi esines ka armastust, mis vahel oli lausa tobe ja mõne tegelase jaoks kinnismõte.Mõnus  lugemine, kuigi kippus natuke venima. Mulle meeldivad noortekad, eriti kui seal on sees natuke armasust ja müstikat 🙂 Soovitan lugeda, kellele meeldivad noorteromaanid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s