Viiskümmend halli varjundit(2012)

Pealkiri: Viiskümmend halli varjundit(2012)

Autor: E.L.James

50hv_uus_filmiesikaas_web_3_

Tutvustus

Anastasia Steele, kes õpib ülikoolis kirjandust, intervjueerib edukat ettevõtjat Christian Greyd ja leiab, et mees on väga ligitõmbav, ent samas heidutav. Olles kindel, et nende kohtumine ei läinud hästi, püüab ta temast mitte mõelda – kuni Grey ilmub poodi, kus Ana töötab, ja kutsub ta välja.
Kogenematu ja süütu Ana on rabatud, et ta tahab seda meest. Ja kui too teda hoiatab, et parem oleks temast eemale hoida, tahab ta teda veelgi rohkem.
Ent Greyd piinavad sisemised deemonid ning vajadus kõike kontrollida on ta kinnisidee. Nad alustavad kirglikku armusuhet. Ana õpib tundma oma ihasid ning avastab ka sünged saladused, mida Grey peidab avalikkuse pilkude eest…

Küllaltki põnev raamat, kohati väga erootiline ja detailide rohke. Mehe ja naise ebatavaline suhe, kus domineerivaks pooleks on Härra Grey, kes soovib väga Anaga koos olla, ainult tema ettemääratud lepingu alusel, nõustudes muidugi ka Ana ettepanekutega, kuid tema kehtestab kõik, mis toimub tema lemmikmängutoas.

Mina arvan, et sellist suhet ei suudaks keegi kannatada ega taluda, mis tuleb ka raamatu käigus Ana mõtetest välja. Lõpp oli minu jaoks ootamatu, olin väga õnnelik kui Ana , peale seda, mis nende vahel juhtus lihtsalt ta juurest minema läks, see oli lihtsalt olukorra kõige parem lahendus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s