Viiskümmend halli varjundit(2012)

Pealkiri: Viiskümmend halli varjundit(2012)

Autor: E.L.James

50hv_uus_filmiesikaas_web_3_

Tutvustus

Anastasia Steele, kes õpib ülikoolis kirjandust, intervjueerib edukat ettevõtjat Christian Greyd ja leiab, et mees on väga ligitõmbav, ent samas heidutav. Olles kindel, et nende kohtumine ei läinud hästi, püüab ta temast mitte mõelda – kuni Grey ilmub poodi, kus Ana töötab, ja kutsub ta välja.
Kogenematu ja süütu Ana on rabatud, et ta tahab seda meest. Ja kui too teda hoiatab, et parem oleks temast eemale hoida, tahab ta teda veelgi rohkem.
Ent Greyd piinavad sisemised deemonid ning vajadus kõike kontrollida on ta kinnisidee. Nad alustavad kirglikku armusuhet. Ana õpib tundma oma ihasid ning avastab ka sünged saladused, mida Grey peidab avalikkuse pilkude eest…

Küllaltki põnev raamat, kohati väga erootiline ja detailide rohke. Mehe ja naise ebatavaline suhe, kus domineerivaks pooleks on Härra Grey, kes soovib väga Anaga koos olla, ainult tema ettemääratud lepingu alusel, nõustudes muidugi ka Ana ettepanekutega, kuid tema kehtestab kõik, mis toimub tema lemmikmängutoas.

Mina arvan, et sellist suhet ei suudaks keegi kannatada ega taluda, mis tuleb ka raamatu käigus Ana mõtetest välja. Lõpp oli minu jaoks ootamatu, olin väga õnnelik kui Ana , peale seda, mis nende vahel juhtus lihtsalt ta juurest minema läks, see oli lihtsalt olukorra kõige parem lahendus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s