Võlur ja Nõid(Anne)(2012)

Võlur ja Nõid(Anne) Triloogia II osa. (2012)

Autor: James Patterson

9789949148783

Tutvustus

Mind ja mu õde hüütakse võluriks ja nõiaks. Me oleme tagaotsitavad kurjategijad. Nii-öelda teie vaenlased. Uskuge, kui ütlen, et hullemaid aegu pole iial olnud ja parematest on jäänud vaid kauge mälestus. Kujutlege, et kõik, mida te maailmas üle kõige armastate ja enesest  mõistetavaks peate, on keelatud. Lemmikraamatud, muusika, filmid, kunst kõik võetakse ära. Põletatakse. Selline on elu Uue korra all. Peame viimase hingetõmbeni võitlema sellegi vabaduse eest, mis meile veel jäänud on. Ohus on isegi kujutlusvõime. Aga kui kuulute nende väheste hulka, kes on Uue Korra küüsist põgenenud, siis peate tingimata meie lugu kuulma. Et oleks keegi, kes levitaks sõna ka siis, kui meid enam ei ole.

Üha enam ja enam kuulevad Whit ja Wisty, kuidas neile öeldakse, et andku nad alla. Andku end Uue Korra kätte. Uue korra kätte, kes TAPAB lapsi. Ja seda räägivad inimesed, kes on Whitile ja Wistyle kõige kallimad. Nende vanemad ja Celia, Whiti armastatu. Samal ajal painab neid Seesinane Seesinane, Uue Korra kogu kurjuse kehastus. Seesinasel Seesinasel on just Wisty jälitamiseks eriline põhjus. Tema Jäledus kontrollib maad, õhku ja vett. Wisty kontrollib tuld. Ta tahab Wisty annet endale ja siis… Loe, kumb jääb peale Võluri ja nõia teises osas. Lootus või masendus.

Väga põnev ja kaasahaarav teine osa, käsil viimane osa, ootan põnevusega, milline tuleb lõpplahendus ja kes võidutseb ja milline on peategelaste saatus. Kas kõik lõppeb õnnelikult või tragöödiaga. Mulle väga meeldis, rohkem isegi kui esimene osa, pole jõudnud kolmandat lugeda, aga kindlasti saab see ka loetud. Soovitan!!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s