Kõik meie elus on ime(2015)

Kõik meie elus on ime(2015)

Autor: Jason Mott

9789949257102.jpg

Tutvustus

Ühel tavalisel päeval kukub lennu-show’l, milletaolisi korraldatakse igas väikelinnas, lennuk pealtvaatajate sekka. Kui tolm hajub, leitakse 13-aastane Ava rusuhunniku alt kägaras koos oma parima sõbra Washiga. Poiss on vigastatud ja jookseb verd, ent kui Ava oma käed tema peale paneb, haavad kaovad.

Aval on ebatavaline anne: ta suudab teisi nende füüsilistest hädadest terveks ravida. Kuni õnnetuseni lennu-show’l oli tema anne saladuses. Nüüd teab sellest terve maailm ning äkki tulvab väikelinna igast ilmakaarest inimesi, kes loodavad terveneda ja soovivad imelapsele pilku heita. Kuid Ava ainulaadsel võimel on tüdruku jaoks ränk hind ning sedamööda, kuidas ta iga tervendamisega aina nõrgemaks muutub, peab tüdruk otsustama, kui paljust ta on valmis loobuma, et päästa need, kes on talle kõige kallimad.

Väga emotsionaalne ning sügavalt tundeline, unustamatu lugu, mis tuletab meelde elu erakordseid kingitusi. Tekitas minus erinevaid tundeid, kahju oli Avast ja Washist, nad väärisid seda, et saaksid koos olla, kuid elukeerdkäigud soovisid midagi muud ja Wash haigestus vähki. Ava soovis teda aidata teades, et see mõjub talle väga halvasti ja ta võib surra. Raamat puudutas mind väga. Sügavamõtteline ja kurb, samas pani väga tõsiselt elu üle järele mõtlema. Soovitan, keda see postitus liigutas või hakkas raamat  huvi pakkuma.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s