See, mis ei tapa( Millenniumi triloogia 4.raamat)

See, mis ei tapa(Milleniumi triloogia 4.raamat)

Autor: David Lagercrantz

030001.jpg

Tutvustus

Ajakirjal Millennium on nüüd uued omanikud ja kurjad keeled räägivad, et Mikael Blomkvist on ajale jalgu jäänud ning ta kaalub koguni elukutsevahetust. Lisbeth Salander on aga rahutu ja osaleb pealtnäha põhjuseta häkkerirünnakus, võttes seejuures riske, mida ta tavaliselt hoolikalt väldib. See ei ole sugugi tema moodi.
Ühel hilisõhtul helistab Blomkvistile Frans Balder, tehisintellekti uurimise juhtiv teadlane. Balder ütleb, et tal on Ameerika luureteenistust puudutavat infot, mis võib muuta kogu maailma. Lisaks räägib ta oma kokkupuutest noore superhäkkeriga, kellel on teatud sarnasusi Blomkvistile hästi tuntud naisega… Mikael Blomkvistil tekib lootus kirjutada pommartikkel, mida niihästi tema kui ka Millennium hädasti vajavad. Lisbeth Salanderil on aga, nagu tavaliselt, omad plaanid.

Põnev, kaasahaarav, pingest pakatav triloogia jätk. Mulle väga meeldis, ei suutnud käest panna, enne kui sain loetud. Kuigi lõpplahendus oli ootamatu, vähemalt minu jaoks oli see nii. Lisbeth oli väga ettearvamatu ja julge nagu ta on seda alati olnud. Mõnus sujuv liikumine läbi sündmuste. Muidugi esines ka väga palju uue elu alustamist, mis tasakaalustas, kõike seda paha, mis seal juhtus. Kokkuvõtvalt võin öelda, et oli väga super põnev lugemine, ootan järgmist osa, kui see üldse tuleb. Soovitan!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s