Nurka aetud(2014)

Nurka aetud(2014)

Autor: Elizabeth Haynes

9789949486786.jpg

Tutvustus

Noor ja ilus Catherine ei suuda oma õnne uskuda tutvudes Lee Brightmaniga – jalustrabava väljanägemisega karismaatiline Lee tundub peaaegu liiga täiuslik, et olla tõsi. Meelitava tähelepanu ning spontaanse ja kirgliku seksiga alanud suhe muutub peagi raevukaks armukadeduseks ning Lee kena välimuse alt tuleb välja sünge ja vägivaldne loomus. Mehe kontrollivast käitumisest häirituna üritab naine suhet katkestada ja on sügavalt jahmunud, kui ta sõbratarid talle selja pööravad. Üksi jäetuna ja oma maailma pimedaimasse nurka surutuna, kavandab meeleheitel Catherine põgenemist.

Neli aastat hiljem on Lee trellide taga ja Catherine – nüüd Cathy – püüab uues linnas uut elu alustada. Minevikutraumad kummitavad teda ikka veel. Siis kolib majja Stuart Richardson, uus ja nägus naaber. Innustades naist oma hirmudele vastu astuma, sütitab uus tuttav Cathys ootamatuid lootusi ning võimaluse jõuda armastuse ja normaalse elu juurde.

Kuni päevani, mil heliseb telefon …

Tegemist oli siis psühholoogilise põnevikuga, mis tekitas minus väga palju vastakaid tundeid. Päris põnevalt kirjutatud raamat, aga aru saamatuks jäi see, miks teeb mees kes naist armastab selliseid asju? Oli põnev lugemine ja mõtlesin kaua,  selle raamatu peale, sündmustele, mis seal aset leidsid ja polegi midagi sellist varem lugenud. Raamatul polnud viga midagi, täitsa põnev oli aga natuke tekitas kõheda tunde, kui seda lugesin.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s