Troonide mäng(esimene raamat) (Jää ja tule laul)(2006)

Troonide mäng. I raamat (Jää ja Tule laul)(2006)

 

Autor: George R. R. Martin

troonide_mang1

Tutvustus

Fantaasiasarja esimese osa esimene raamat jutustab loo reetmisest, ahnusest ja Seitsme kuningriigi ühtsust ohustavast sõjast. R. R. Martin on loonud tõeliselt eepilise teose, kus tegutsevad meeldejäävad tegelased, põrkuvad nende huvid ja möllavad kired.
Tegevus toimub muinasjutulises maailmas, mis on juba üle 8000 aasta lahingutes ja katastroofides kannatanud. Raamat räägib meile meestest ja naistest, kes on segatud surmatoovatesse konfliktidesse ning kohutavast pärandist, mis nad oma lastele jätavad. Troonimängus on vaid kaks võimalust: sa kas võidad või sured. Ja kibedas külmas, Müüri taga asuvatel elututel maadel kogub jõudu kohutav talv, kus teised –need, kes pole veel surnud ja need, kes pole veel sündinud – on valmis inimeste valdustesse tungima.

Super fantaasiamaailma raamat.Väga meeldis lugeda. Põnev, kaasahaarav, dramaatiline ja kütkestav. Tegelaste karakterid olid väga põnevad ja salapärased. Lugesin niikaua kuni jõudsin lõpplahenduseni. Sujuv lugemine ja väga meeldiv. Soovitan, kellele meeldib fantaasiamaailm ja selle maailma põnevad ja saladuslikud kangelased ja vaenlased.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s