Troonide mäng(esimene raamat) (Jää ja tule laul)(2006)

Troonide mäng. I raamat (Jää ja Tule laul)(2006)

 

Autor: George R. R. Martin

troonide_mang1

Tutvustus

Fantaasiasarja esimese osa esimene raamat jutustab loo reetmisest, ahnusest ja Seitsme kuningriigi ühtsust ohustavast sõjast. R. R. Martin on loonud tõeliselt eepilise teose, kus tegutsevad meeldejäävad tegelased, põrkuvad nende huvid ja möllavad kired.
Tegevus toimub muinasjutulises maailmas, mis on juba üle 8000 aasta lahingutes ja katastroofides kannatanud. Raamat räägib meile meestest ja naistest, kes on segatud surmatoovatesse konfliktidesse ning kohutavast pärandist, mis nad oma lastele jätavad. Troonimängus on vaid kaks võimalust: sa kas võidad või sured. Ja kibedas külmas, Müüri taga asuvatel elututel maadel kogub jõudu kohutav talv, kus teised –need, kes pole veel surnud ja need, kes pole veel sündinud – on valmis inimeste valdustesse tungima.

Super fantaasiamaailma raamat.Väga meeldis lugeda. Põnev, kaasahaarav, dramaatiline ja kütkestav. Tegelaste karakterid olid väga põnevad ja salapärased. Lugesin niikaua kuni jõudsin lõpplahenduseni. Sujuv lugemine ja väga meeldiv. Soovitan, kellele meeldib fantaasiamaailm ja selle maailma põnevad ja saladuslikud kangelased ja vaenlased.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s