Tudorite saladus( Esimene raamat)(2015)

Tudorite saladus( Esimene raamat)(2015)

Autor: C. W. Gortner

9789949256501.jpg

Tutvustus

1553. aasta suvi: ohtude ja pettuste aeg. Orb Brendan Prescott on üles kasvanud võimsa Dudleyde perekonna majapidamises. Õukonda toodud, saadetakse Prescott salajasele missioonile kuninga särava, kuid mõistatusliku õe Elizabethi juurde. Kuid varsti on Brendan sunnitud töötama kaksikagendina Elizabethi kaitsja William Cecili heaks, kes vastutasuks lubab tal aidata tema enda saladuslikus minevikus selgust saada.

Sünge vandenõu keerleb ümber Elizabethi püüde harutada lahti tõde tema tõsiselt haige venna, kuningas Edward VI pahaendelise kadumise kohta. Abiks vaid söakas tallipoiss ja hulljulge teenijanna, sukeldub Brendan poolõdede, valede ja mõrvade halastamatusse keerisesse.

Tudorite ajastu oli tulvil hädaohte, intriige, vandenõusid ja eelkõige nuhkimist. Vägagi huvitav raamat, loodan, et raamatujärg ilmub ka millalgi. Vahel väga dramaatiline, samas vahest romantiline ja tõsine lugu. Puudutas mind väga, nautisin raamatut täiel rinnal. Oli väga huvitav teada saada Tudoritest ja nende elust. Väga meeldiv ja mõnus lugemine, super hästi kirjutatud lugu! 🙂

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s