Murdmatu(Triloogia III osa)(2014)

Murdmatu(Triloogia III osa)(2014)

Autor: Veronica Roth

9789949550258.jpg

Tutvustus

Mis siis, kui kogu su maailm põhineb valedel?
Kildadele tuginev ühiskond, millesse Tris Prior kunagi uskus, on hävinenud – selle on purustanud vägivald ja võimuvõitlus ning kaotused ja reetmine. Kui Trisile tehakse ettepanek uurida maailma, mis jääb väljapoole tuttavaid piire, on ta seega igasuguse kahtluseta nõus. Ehk teisel pool tara leiab ta koos Tobiasega uue, kergema elu, vaba valedest ja valusatest mälestustest?
Kuid Trisi ees ootav uus maailm on veel keerulisem kui see, mille ta seljataha jättis. Ta saab teada asju, mis muudavad igaveseks neid, keda ta armastab. Taas kord peab Tris asuma võitlusesse inimloomusega – ja iseendaga – ning seisma silmitsi võimatuna näivate valikutega. Ta peab leidma tee, kuidas jääda kindlaks vaprusele, truudusele ja armastusele.

Jalustrabav ja põnev viimane triloogia osa. Sündmusi on palju aga ei puudu ka armastus kahe inimese vahel. Suhtes tuleb ette kõike: kurbus, viha, armukadedus, valu, hoolimine aga ka väga tõsiseid otsuseid, mis võivad viia üksteisest lahkumiseni. Väga kurb lõpp raske oli viimaseid lehekülgi lugeda, ilma et pisaradei jookseks. Väga kurb oli Tobiase pärast, kuna ta kaotas Trisi. Elasin raamatule täiega kaasa. SUPER! Soovitan!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s