ORG(Mäng)(I Raamat)(2010)

ORG(Mäng)(I Raamat)(2010)

Autor: Krystyna Kuhn

mang_org

Tutvustus

Org pidi olema meile pelgupaigaks. Aga kõik on sootuks vastupidi! Minu vend Robert ja mina oleme lõksus selles mahajäetud orus, kusagil Kanada metsikus looduses.
Me oleme Grace College´ is. Võib-olla olete kuulnud sellest ajalehtedest? See kool on mõeldud väga andekatele õpilastele, aga minu arvates on enamik neist imelikud. Ja nüüd uppus see tüdruk Lake Mirrori! See ei olnud õnnetus! Mõrvar jookseb meie seas. Kes on järgmine ohver?
Kahjuks ei saa ma teile täpselt öelda, kus meie kolledž on. Olen meeleheitlikult püüdnud leida seda Google Earthist, kuid keegi on kõik andmed kustutanud!

Mõnus raamat, pooleldi õudukas, samas ka  krimiromaan. Väga hea raamat. Väga pingeline, adrenaliinirohke. Palju keerdkäikudega sündmusi ja ootamatuid lahendusi. Õpilased, kes tulevad sinna kooli õppima, tunnevad ennast esimestel päevadel väga halvasti ja kardavad koolimajas liikuda. Sellest ka see, et see on natuke õudusromaan ka. Triloogial on veel kaks osa, mis ootavad lugemist. Esimene osa oli küll väga hea, loodan et järgmised osad on veel põnevamad ja kaasahaaravamad. Mulle väga meeldis, plaanin kaks järgmist osa ka lugeda, eks siis näis, milliseks kujuneb lõpplahendus. Super hea! Soovitan!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s