Osav Peter ja tema Fantastilised Silmad(2015)

Osav Peter ja tema Fantastilised Silmad(2015)

Autor: Jonathan Auxier

9789949962815.jpg_1

Tutvustus

Haarav seiklus kümneaastasest pimedast orvust, kellest olude sunnil saab meistervaras. Ühel saatuslikul pärastlõunal näppab Peter salapärase karbi, milles on kolm maagilist silmapaari.
Esimest paari proovides satub ta hetkega peidetud saarele, kus talle esitletakse erilist ülesannet: reisida kaugemale tuntud maadest ja päästa kadunud kuningriik selle reeturliku valitseja küüsist. Fantastiliste Silmade ja mõne üpris ebatavalise sõbra abiga asub Peter unustamatule, seikluslikule reisile, et päästa hädasolijaid – ja avastada oma tõeline saatus.

Seikluslik lugu pimedast poisist, kes leitakse korviga veest ning kellest saab olude sunnil supervaras. Ühel pärastlõunal varastab poiss endale saladusliku karbi, millest ta leiab kolm maagilist silmapaari. Nende abiga satub ta seiklustesse, millesse ta poleks kunagi sattunud. Seltsiks talle paar sõpra, purjetab ta seiklustesse, mis viib neid sellisesse maailmasse, mida poiss ei osanud uneski näha. Mõnus seiklusterohke lugu, väga meeldis, sobiv ajaviide igas vanuses lugejale. Mulle igatahes väga meeldis. Ladus ja sujuv lugemine. Soovitan!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s