Osav Peter ja tema Fantastilised Silmad(2015)

Osav Peter ja tema Fantastilised Silmad(2015)

Autor: Jonathan Auxier

9789949962815.jpg_1

Tutvustus

Haarav seiklus kümneaastasest pimedast orvust, kellest olude sunnil saab meistervaras. Ühel saatuslikul pärastlõunal näppab Peter salapärase karbi, milles on kolm maagilist silmapaari.
Esimest paari proovides satub ta hetkega peidetud saarele, kus talle esitletakse erilist ülesannet: reisida kaugemale tuntud maadest ja päästa kadunud kuningriik selle reeturliku valitseja küüsist. Fantastiliste Silmade ja mõne üpris ebatavalise sõbra abiga asub Peter unustamatule, seikluslikule reisile, et päästa hädasolijaid – ja avastada oma tõeline saatus.

Seikluslik lugu pimedast poisist, kes leitakse korviga veest ning kellest saab olude sunnil supervaras. Ühel pärastlõunal varastab poiss endale saladusliku karbi, millest ta leiab kolm maagilist silmapaari. Nende abiga satub ta seiklustesse, millesse ta poleks kunagi sattunud. Seltsiks talle paar sõpra, purjetab ta seiklustesse, mis viib neid sellisesse maailmasse, mida poiss ei osanud uneski näha. Mõnus seiklusterohke lugu, väga meeldis, sobiv ajaviide igas vanuses lugejale. Mulle igatahes väga meeldis. Ladus ja sujuv lugemine. Soovitan!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s