Tapvad pettused( II raamat)(2015)

Tapvad pettused( II raamat)(2015) Sari Harlequin

Autor: Linda Lael Miller

9789949257799.jpg_1

Tutvustus

Mojo üritab tänu rikkale õele Greerile oma kaunist uut kodu nautida, kuigi sooviks pigem tagasi minna Bad-Ass Bert´si mootorratturite baari kohal asuvasse korterisse Cave Creekis Arizonas. Elu oli siis palju lihtsam. Nüüd tundub, et tema seksikas politseinikust kallim ei suuda oma minevikust lahti lasta, samal ajal kui ta enda õde Greeri tema minevikusaladuste tõttu šantažeeritakse. Ja Mojo on taas selle kõige keskel.

Siis on seal veel üks kummitus, kes tuleb tema juurde abi otsima, ja ähvardused, mida tehakse veel elavate suhtes. Mõrvade kuhjudes hakkab Mojo avastama saladusi, mille torkimist ei taha isegi surnud!

Väga mõnus lugemine, meeldis lugeda. Väga hea tempokas triloogia, loodan, et peale nende kahe osa ilmub veel mõni osa. Raamatus oli kõike: armastust, kirge, hoolimist, pinget, põnevust ja raskeid otsuseid ja muidugi ei puudunud ka armudraamad ja verised saladused, mida isegi mitte surnud ei soovi, et neid keegi  torgiks. Saladused, mis hakkavad lahti kooruma on väga põnevad ja tekitavad isegi õudu, kuid Mojo saab alati kõigega hakkama, olgu selleks kasvõi detektiivitöö. Kaasahaarav ja pingeline lugemine, sündmusi päris mitmeid, dramaatiline ja kohati väga tõeline, isegi suhtlus vaimudega on nagu päris. Super! Soovitan! 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s