Detektiiv Luuker Leebesurm( Mängides tulega)(II osa)(2014)

Detektiiv Luuker Leebesurm( Mängides tulega)(II osa)(2014)(376lk)

Autor: Derek Landy

9789949955862.jpg

Tutvustus

Lubage tutvustada, Luuker Leebesurm – tarkpeast detektiiv, kõikvõimas maag, räpaste trikkide ja murdvarguste meister. Ahjaa, ja surnud. Koos ebatavalise ja salapäraselt andeka Stephanie Edgleyga moodustavad nad liidu, mis peab jagu saama kõikematvast iidsest kurjusest.
Serpin on surnud, maailm on taas ohust päästetud. Vähemalt seda Valküüria ja Leebesurm arvavad, kuni kurikuulus parun Vengeus murrab end veriselt vanglast välja ja üle kogu Iirimaa ilmub välja laipu ning vampiire. Kui parun Vengeus saab kätte ka Lord Julma surmavalt ohtliku turvise ja enam-vähem kõik soovivad Valküüria surma, seisab vapra detektiividuo ees nende seni suurim väljakutse. Ent vahest ähvardab Valküüriat suurim oht hoopis lähemal…?

Rohkem seikluslikum osa kui esimene, Valküüria ja Leebesurm on taas võitlemas ohu vastu, mis õnnestub neil nagu alati mingi liigse kiiksuga, kuid kui kõik on rahul ja veel elus, siis pole see eriti tähtis. Põnev lugu tüdrukust, kes lööb kampa Leebesurmaga, et võidelda maailma heaolu eest, tehes selleks ükskõik mida peaasi, et rahu maa peal säiliks ja kedagi ei jääks alles, et seda rikkuda. Väga nauditav lugemine, super noorteromaan, pole midagi halba öelda. Lugu oli väga kaasakiskuv ja nautisin seda ikka täiel rinnal.  Super mõnus ja sobib nii noortele kui ka täiskasvanutele! 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s