Detektiiv Luuker Leebesurm(Nägudeta jumalad)(III osa)(2014)

Detektiiv Luuker Leebesurm(Nägudeta jumalad)(III osa)(2014) (408lk)

Autor: Derek Landy

9789949965359

Tutvustus

Lubage tutvustada, Luuker Leebesurm – tarkpeast detektiiv, kõikvõimas maag, räpaste trikkide ja murdvarguste meister. Ahjaa, ja surnud. Koos ebatavalise ja salapäraselt andeka Stephanie Edgleyga moodustavad nad liidu, mis peab jagu saama kõikematvast iidsest kurjusest.
Sa oled seda kõike juba näinud: mingi pahalane tahab tuua kaasa maailmalõppu. Paar inimest saab muidugi viga, aga lõpus läheb kõik hästi.
Noh… seekord küll mitte.
Kui oled lugenud eelmisi Leebesurma lugusid, siis tead juba, mis on Nägudeta Jumalad – ja kui seda tead, oskad ilmselt ka pimesi öelda, et asjad muutuvad selles raamatus meie luise kangelase ja tema verinoore abilise jaoks HIRMUS koledaks.

Selles raamatus muutuvad asjad meie luise kangelase ja tema verinoore abilise jaoks hirmus koledaks. Tegemist on siis Nägudeta Jumalatega, kelle kindel soov on hävitada senine maailm ja võtta üle võim. Mõnus lugu, kus on nii seikluseid, huumorit, tõsiseid otsuseid ja muidugi ei puudu ka sealt maagilised võimed ja üliinimlik superpower.  Leebesurm on mõnus tegelane sellepoolest, et ta on nii eneseirooniline ja talle meeldib enda kulul ka nalja visata.  Vastased muutuvad aina tugevamaks ja järjest rohkem on vaja Leebesurmal ja Valküürial sõpru toetama, et võita ja tuua rahu maa peale. Super lugu, kõik kolm raamatut on loetud, loodan, et seeria ikka jätkub, õnnelik olen selle üle, et leidsin selle triloogia, polnud varem kuulnud ega lugenud seda. Soovitan kindlasti!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s