Kirg(III osa)(2015)

Kirg(III osa)(2015)(352lk)

Autor: Lauren Kate

9789949531790

Tutvustus

Luce oleks valmis Danieli nimel surema. Ta ongi seda teinud. Ikka ja jälle. Läbi aegade on Luce ja Daniel teineteist leidnud, olles siis jälle sunnitud piinarikkalt lahku minema: Luce sureb ja murtud südamega Daniel jääb üksi. Aga äkki see ei pea nii olema…
Luce on kindel, et miski – või keegi – mõnest varasemast elust saab teda praeguses elus aidata. Nii alustabki ta oma selle elu kõige olulisemat teekonda: ta rändab korduvalt ajas tagasi ja kogeb oma nahal armulugusid Danieliga, et leida viimaks viis, kuidas nende armastus kestma saaks jääda.
Cam ning inglite ja Väljaheidetute armeed üritavad meeleheitlikult Luce’i kinni püüda, aga keegi neist pole nii pöörane kui Daniel. Ta jälitab Luce’i läbi nende ühise mineviku, kartes samas, mis juhtub siis, kui Luce ajaloo ümber kirjutab.
Sest nende lõputult kestnud armastus võib hävida… igaveseks.

Väga hea raamat, olen esimest ja teist osa ka lugenud, super armastuse lugu, väga liigutav ja külgetõmbav. Mulle need kõik kolm osa on olnud väga sõltuvust tekitavad. Nautisin täiega seda lugu, kus kaks armastajat soovivad olla koos, kuid saatus kisub neid vägisi lahti ja saatusel on nende mõlemaga omad plaanid. Väga hea lugu ja super kaasahaarav armastus. Mulle väga meeldis, nautisin täiega ja ei puudunud ka pisarad, kui lõpplahenduseni jõudsin. Super!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s