Langenud(I osa)(2012)

Langenud(I osa)(2012)(360lk)

Autor: Lauren Kate

9789949472901_1

Tutvustus

Lucinda Price on eriline tüdruk. Tema minevikus aset leidnud sünge ja mõistatusliku vahejuhtumi tõttu peab Luce kooliteed jätkama Mõõga ja Risti range režiimiga erikoolis. Juba esimesel päeval köidab tema tähelepanu salapärane noormees. Daniel Grigoris on midagi painavalt tuttavlikku. Ja ta on ainus, kes elavdab masendavalt halle päevi koolis, kus mobiiltelefonid on keelatud ja turvakaamerad jälgivad iga sinu sammu.
Ent Daniel ei taha Luce’iga mingit pistmist teha, ja ta väljendab seda väga selgelt. Luce seevastu ei saa Danielit oma mõtteist välja. Noormees tõmbab teda magnetina ja Luce lihtsalt peab tema saladuse jälile jõudma… isegi kui see on surmavalt ohtlik.

Mida teha, kui inimene, kellega sa kokku oled loodud, on ainus, kes ei saa kunagi sinu omaks?

Sünge ja romantiline ja kaasakiskuv romaan võitmatust armastusest.Seksikas, paeluv ja hirmuäratav, ma ei suutnud enne lõpetada kui lugesin läbi. Väga meeldis, see pole tavaline armastuslugu vaid väga kurb ja saatuslik mõlemale osapoolele. Mõnus ja kaasahaarav lugu, mis mind hoidis endaga koos niikaua kuni sain teada lõpplahenduse. Super!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s