Kadunud(2014)

Kadunud(2014)(496lk)

Autor: Gillian Flynn

9789985331408.jpg

Tutvustus

Kes sa oled? Mis me oleme teineteisele teinud? Need on küsimused, mida Nick Dunne endale esitab viienda pulma-aastapäeva hommikul, kui tema naine Amy ootamatult kaob. Politsei kahtlustab Nicki. Amy sõbrad teavad rääkida, et naine kartis oma meest, et tal oli tema eest saladusi. Nick vannub, et see pole tõsi. Politsei leiab tema arvutist kahtlasi otsinguid. Nick väidab, et tema pole neid teinud. Ja siis veel need pidevad helistamised mehe mobiilile… Mis siis ikkagi juhtus Nicki kauni naisega?

Mõnus triller, kus põnevus säilib täiesti ootamatu lõpplahenduseni. Mulle meeldis raamat sellepärast, et milleni võib viia suhe, kus on palju valesid ja ei räägita üksteisega, et enda pereprobleeme ära lahendada. Mõnus selline natuke kõhe tunne tekkis, kui jõudsin läbi loetud. Mulle jäi väga hea mulje raamatust, väga tõsieluline, eks on selliseid peresid, kus tõesti on olukord nii nagu raamatus, suhe on karile jooksmas ja osapooled ei oska enam üksteisega käituda ega suhelda. Kuigi mõned otsused olid ikka väga pöörased, mille peale ei usu, et keegi üldse midagi sellist teeks. Mulle väga meeldis ja põnevus säilis kuni lõputriumfini. Pikka aega ma ei saanud seda raamatut enda peast välja, koguaeg keerlesid mõtted selle raamatu ümber, nende sündmuste peale mõtlesin ka väga palju. Aga võin kokkuvõtteks öelda, et kui kellegile meeldivad trilleri ja krimiromaani segu, siis soovitan lugeda. Pole midagi halba raamatu kohta öelda, kuid võib-olla osalt oli ikka kõhe seda lugeda. Hea! Soovitan!

Muidugi võin veel öelda, et sellest on tehtud ka film, mida ma pole selle ajani kui ma seda postitust kirjutan vaadata jõudnud, eks millalgi teen ka seda aga arvan, et võrrelda seda raamatuga on suht keeruline. Aga siiski eks näeb siis kui film ka vaadatud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s