Äravahetatud(2014)

Äravahetatud(2014)(308lk)

Autor: Amanda Hocking

9789949528356.jpg

Tutvustus

Kui Wendy Everly oli kuuene, püüdis ema teda tappa, kuna arvas, et Wendy on koletis. Üksteist aastat hiljem avastas Wendy, et emal võis tõepoolest õigus olla. Ta ei olnudki inimene, kelleks oli end kogu elu pidanud – ja kõike seda ainult Finn Holmes’i pärast.

Wendyle tundub, et Finn on mõistatuslik mees, kes teda pidevalt jälgib. Iga kohtumine jätab Wendyle sügava mulje … kuigi see on arvatavasti rohkem, kui ta eales tunnistab, seotud tema meeletu iluga. Ei lähe kaua, kui mees tõe paljastab ‒ Wendy vahetati sündimisel ära ja Finn tuli teda koju viima.

Nüüd on Wendy teel maagilisse maailma, mille eksisteerimisest tal isegi aimu ei olnud. Maailma, mis on samaaegselt nii hirmutav kui ilus. Maailma, kus ta peab vana elu maha jätma, et avastada, kelleks oli määratud tegelikult saama.

Väga hea noortekas, mõnus ja sujuv lugu. Mulle väga meeldis seda lugeda, nautisin täiega, super hea oli. Mulle meeldis väga, seikluslik ja kaasahaarav lugu, super hea. Muidugi ei puudunud ka armulugu ja keerulised suhted oma emaga, kes soovis Wendyist lahti saada, kui ta oli alles väike. Leidus nii draamat, erinevaid seikluseid ja keerulisi suhteid oma pärisemaga ja muidugi ka raske lapsepõlv,sündmused, mis tekitasid isegi vahepeal külmavärinaid ja hirmu. Muidu oli väga sujuv ja mõnus lugemine, nautisin täiega! Mõnus lugemine soovitan kindlasti lugeda.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s