Wayward Pines(I osa)(2013)

Wayward Pines(I osa)(2013)(272lk)

Autor: Blake Crouch

1918802

Tutvustus

USA salateenistuse agent Ethan Burke satub Idaho osariiki Wayward Pinesi – omamoodi kolkaparadiisi – kahe föderaalagendi otsinguil, kellest üks oli kunagi tema partner. Kohe linna jõudmisel teeb ta autoavarii. Kui ta haiglas teadvusele tuleb ning tema dokumendid ja isiklikud asjad on kadunud, hakkab ta kahtlustama, et Wayward Pinesis pole mitte miski, nagu pealtnäha paistab. Kuid sama võib öelda ka Ethan Burke’i kohta.

Juurdluse käigus tuleb küsimusi muudkui juurde: miks ei saa Ethan välismaailma jäänud naise ja pojaga ühendust? Miks on ühe kaotsiläinud agendi laip hüljatud majas voodi külge aheldatud? Miks keegi ei usu, et ta on see, kelleks ta ennast nimetab? Kas elektritarad on selleks, et Wayward Pinesi elanikke paigal või hoopis kedagi linnast eemal hoida?

Mida lähemale Ethan tõele jõuab, seda hapramaks muutub tema olukord ning seda selgemini ta taipab, et ta ei pruugi Wayward Pinesist elusana pääseda.Mõistuse kaotamisest õudsem on üksnes taipamine, et sinu mõistus on ikkagi korras…

Super mõnus lugemine, nautisin täiega. Raamat oli nii põnev, et ei suutnud käest panna enne kui loetud sai. Mõnus pingeline, kaasahaarav ja tõsine lugu, kiskus väga endaga kaasa. Super hea, see on raamat, mida ma nautisin otsast lõpuni välja. Super hea teostus ja natuke õudne lugu, linnakesest, kus kõik elavad nii nagu neile öeldakse ja see mis jääb tara taha, sellest ei räägi mitte keegi, enne kui saabub mees Ethan, kes hakkab otsima tõde ning seda teada saades, pole see tõde selline nagu ta oleks oodanud. Isegi seriaal on sellest tehtud, kavatsen sellegi ära vaadata ja kaks osa, mis veel lugemist ootavad, kindlasti ka lugeda. Sellist põnevikku annab ikka otsida, loodan et on huvipakkuv raamat ja armsad külastajad seda ka lugeda soovivad. Super, soovitan!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s