Wayward Pines(III osa)(2014)

Wayward Pines(III osa)(2014)(232lk)

Autor: Blake Crouch

9789949957033.jpg

Tutvustus

Tere tulemast Wayward Pinesi, viimasesse linna maa peal.

Salateenistuse agent Ethan Burke on kolme nädala eest Idaho osariigi linna Wayward Pinesi saabunud. Selles linnas dikteeritakse inimestele, kellega abielluda, kus elada, kus töötada. Lastele õpetatakse, et David Pilcher, linna asutaja, on jumal. Mitte keegi ei tohi lahkuda. Isegi küsimuste esitamine võib saatuslikult lõppeda.

Ent Ethan on avastanud vapustava saladuse, mis asetseb teisel pool Wayward Pinesi kaitsvat elektritara. Ta teab, kui õudne maailm linnakest ümbritseb. Selle saladuse tõttu on kogu linnakese elanikkond täienisti ühe hullu ja tema käsilaste võimuses. See saladus võib aga iga hetk läbi tara murda ning viimsegi inimkonnast hävitada.

Lõpuakord on kõlanud, värrad, kes linnakese vallutasid on võidetud ja kaitsetara püütakse uuesti käivitada. Inimesed, kes selle segaduse kaasa tõid on oma karistust ootamas, mis pole just asjaosalistele endale meelt mööda. Sündmuste jada, mis aset leiab on väga kaasahaarav ja põnev, polegi varem ühtegi sellist lugu lugenud, mis minus tekitaks samal ajal õudu, põnevust, külmavärinaid, kahetsust, sest see nii ruttu loetud sai. Ma ei suutnud mitu päeva muule mõelda kui ootamatule lõpplahendusele, mis tuli nagu välk selgest taevast. Lugege läbi siis saate teada, mida ma sellega mõtlesin.  Nautsin täiega ja kaasaelamist oli oi kui palju, üks kõige paremaid raamatute triloogiaid, mida oma elus lugenud olen. Nüüd jääb veel seriaal ära vaadata ja siis loota, et autor kirjutab veel midagi, mis ilmub ka eesti keeles. Super hea!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s