Wayward Pines(III osa)(2014)

Wayward Pines(III osa)(2014)(232lk)

Autor: Blake Crouch

9789949957033.jpg

Tutvustus

Tere tulemast Wayward Pinesi, viimasesse linna maa peal.

Salateenistuse agent Ethan Burke on kolme nädala eest Idaho osariigi linna Wayward Pinesi saabunud. Selles linnas dikteeritakse inimestele, kellega abielluda, kus elada, kus töötada. Lastele õpetatakse, et David Pilcher, linna asutaja, on jumal. Mitte keegi ei tohi lahkuda. Isegi küsimuste esitamine võib saatuslikult lõppeda.

Ent Ethan on avastanud vapustava saladuse, mis asetseb teisel pool Wayward Pinesi kaitsvat elektritara. Ta teab, kui õudne maailm linnakest ümbritseb. Selle saladuse tõttu on kogu linnakese elanikkond täienisti ühe hullu ja tema käsilaste võimuses. See saladus võib aga iga hetk läbi tara murda ning viimsegi inimkonnast hävitada.

Lõpuakord on kõlanud, värrad, kes linnakese vallutasid on võidetud ja kaitsetara püütakse uuesti käivitada. Inimesed, kes selle segaduse kaasa tõid on oma karistust ootamas, mis pole just asjaosalistele endale meelt mööda. Sündmuste jada, mis aset leiab on väga kaasahaarav ja põnev, polegi varem ühtegi sellist lugu lugenud, mis minus tekitaks samal ajal õudu, põnevust, külmavärinaid, kahetsust, sest see nii ruttu loetud sai. Ma ei suutnud mitu päeva muule mõelda kui ootamatule lõpplahendusele, mis tuli nagu välk selgest taevast. Lugege läbi siis saate teada, mida ma sellega mõtlesin.  Nautsin täiega ja kaasaelamist oli oi kui palju, üks kõige paremaid raamatute triloogiaid, mida oma elus lugenud olen. Nüüd jääb veel seriaal ära vaadata ja siis loota, et autor kirjutab veel midagi, mis ilmub ka eesti keeles. Super hea!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s