Kui härra Koer hammustab(2014)

Kui härra Koer hammustab(2014)(352lk)

Autor: Brian Conaghan

9789949957064.jpg

Tutvustus

Saage tuttavaks a-mayonnaise-ing Dylan Mintiga. Ta on 16-aastane ja tal on Tourette’i sündroom. Tema elu on pidev võitlus, et hoida kõik halb endas – iseenesest välja pahvatavad sõnad, tõmblused, urisemine ja ulguv koer, kes tahab plehku panna alati, kui Dylan stressama hakkab.

Rutiinne tervisekontroll pöörab aga Dylani elu pea peale. Ta avastab, et järgmise aasta märtsis ta sureb. On küll alles august, kuid tal on vaja veel NII MÕNDAGI KORDA SAATA. Seega ta koostab nimekirja – Lahedad asjad mida teha, enne kui ma sussid püsti viskan – ja asub tegudele. Kuigi Dylani nimekiri ei ole pikk, avastab ta üsna pea, et kõik pole päris nii, nagu ta on seda ette kujutanud…

Lugu elust, surmast, armastusest, seksist ja vandumisest. Mõnus teistsugune noortekas kui ma tavaliselt olen harjunud lugema.  Mõnus ja naljakas lugu poisist, kellel on selline väga raske haigus ja ta ei suuda alati endas hoida halba, mis sealt välja tahab tulla. Ma nautisin väga, kohati oli ikka väga naljakas lugeda. Paremat lugu annab otsida, valisin raamatu pealkirja järgi, tahtsin teada, kes on siis see härra Koer, kes kõiki hammustab. Mulle väga meeldis, nautisin täiega.  Super hea, ei teadnud sellist raamatut ega selle autorit enne kui raamatukogust selle laenutasin. Super hea naljakas, samas teisalt poisil tõsine haigus, kuid ikkagi ta soovib elu nautida mitte jääda norutama ja ennast põdema. See oli kõige lahedam, et poiss otsustas kõike proovida, kuigi lõpuks sai ta teada, et tema elu on veel kaugelt pikk, et nimekirja rohkem täiendada ja kõike proovida. Super! Soovitan!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s