Must nagu eebenipuu(Triloogia III osa)(2015)

Must nagu eebenipuu(Triloogia III osa)(2015)(152lk)

Autor: Salla Simukka

9789949550357.jpg

Tutvustus

Väljendusoskuste gümnaasiumis tahetakse jõuluks lavale tuua uusversioon Lumivalgekese muinasjutust ja peaosa mängib loomulikult Lumikki Andersson. Paistab, et kõik läheb erakordselt hästi. Endalegi ootamatult on Lumikki hakanud käima toreda poisiga, kes täidab näidendis küti rolli. Esietenduse eel hakkab aga Lumikki saama sõnumeid salajaselt austajalt, kellele tema armastus saab peagi sundmõtteks. Austaja ähvardab muuta esietenduse veresaunaks, kui Lumikki ei täida tema nõudmisi.
Kui Lumikki püüab välja selgitada oma varju isikut, on ta sunnitud silmitsi seisma mineviku tumedaimate saladustega. Lisaks võtab peale aastast vaikimist Lumikkiga uuesti ühendust tema suur armastus − Leek.
Aeg hakkab otsa saama, esietendus on ukse ees ja Lumikki peab leidma võimaluse, kuidas saada võitu ahistajast, kelle hing on must nagu eebenipuu.

Tegu on siis triloogia viimase osaga, mulle väga meeldis, ootan ja loodan, et järgneb mõni osa, aga pole midagi sellest teada. Lugu saab alguse sellest, et Lumikkile pakutakse lumivalgekese osa ja ta on leidnud endale toreda poisi. Kõik kulgeb sujuvalt kui äkki võtab temaga ühendust tema ekskutt Leek. Muidugi on keegi teda jälitama asunud ja ähvardab kogu tema elu rikkuda, asub ta otsima, kes on see vari, kes teda nii painajalikult ja salaja ahistab. Ta peab suutma ta leida enne kui tema ahistaja enne kätte saab. Super põnev ja natuke adrenaliinipakkuv kassi-hiire mäng, kus võitja saab olla vaid üks ja võtted mida selleks kasutatakse on vägagi salapärased ja tumedad.  Kuid headus võidab ja Lumikki on taaskord näidanud üles vaprust ja tugevust, et silmitsi seista enda mineviku kõige tumedamate saladustega ja saades hakkama igas olukorras, olgu see siis kui ohtlik tahes. Super hea lugemine, kaasahaarav ja mõnus ladus põnevusest pakatav lugu. Nautisin täiega, super! Loodan, et tekkis huvi seda triloogiat lugeda!

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s