Kuninga käsul(Tudorite roosi triloogia I osa)(2010)

Kuninga käsul(Tudorite roosi triloogia I osa)(2010)(376lk)

Autor: Susan Wiggs

file_16_39

Tutvustus

Frustreeritud omaenese luhtumistest abielus, karistab kuningas Henry VIII häbematut aadlikku, käskides tal abielluda hulkurist mustlannaga, kes tabati tema hobuse varastamiselt. Stephen de Lacy, külm ja kibestunud lesk, on ammu harjunud suverääni kapriissete ja õelate tujudega. Ta peab oma uut pruuti ülimalt tülikaks… kuigi vaieldamatult köitvaks.

Kuid Juliana Romanova pole tavaline varas – ta on Vene vürstitar, kelle on ajanud pakku tema perekonna mõrvanud reeturlik salakildkond. Ühel päeval loodab ta naasta Moskooviasse, et kätte maksta. See, mis algab abielu paroodiana, puhkeb viimaks õide sügavaimas armastuses.

Mõnus armastusromaanide triloogia, kus kaks teineteisele vastumeelt olevat inimest abielluvad, kuigi kumbki ei salli üksteist ja siis rohkem tundma õppides teineteist puhkeb armastus, mida nad ise ka oodanud ei oleks osanud. Mõnus romantiline lugu, oli väga meeldiv seda lugeda. Triloogial on kaks osa veel, mida ma kavatsen kindlasti lugeda. Paremat armastuslugu annab vist otsida, kus on segu pettumusest, kurbusest, rasketest otsustest ja muidugi ka väga sügav armastus ja kiindumine. Tüüpiline naistekas nagu öeldakse aga ma nautisin lugu ja tegelaste käitumist, vahepeal tahtsin küll neile karjuda, et mis toimub te olete ju üksteise jaoks loodud, kuid teid juba paari panti, siis käituge ka vastavalt. Muidu väga sujuv ja romantiline lugemine, elasin täiega kaasa, nautimist oli loos palju ja peategelaste tujud ja tahtmised muutusid iga päevaga, mida oli väga põnev jälgida.  Nagu öeldakse vihkamisest armastuseni on üks samm. Super hea! Soovitan!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s