Kuninganna kutsel(Tudorite roosi triloogia III osa)(2010)

Kuninganna kutsel(Tudorite roosi triloogia III osa)(2010)(376lk)

Autor: Susan Wiggs

file_18_301

Tutvustus

Südi orb Pippa de Lacey elab oma mõistuse ja oskuste varal kui Londoni tänavalõbustaja. Aga kui tema terav keel viib ta tõsisesse hätta, annab ta end Iiri klannipealiku Aidan O’Donoghue suuremeelsuse hoolde.

Pippa pakub Aidanile teretulnud meelelahutust, kui mees ootab audientsi Inglise kuninganna juurde, kes hoiab iiri rahva saatust oma kätes. Esialgu üksnes lõbustatud, kiindub Aidan varsti hulljulgesse kodutusse, kes vajab tema kaitset.
Läbematu ja tormakas, vibreerib nende ebatõenäoline liit ihast ja tugevast ühtekuuluvustundest, mida mõlemad on alati soovinud, kuid mitte iial lootnud saavutada.

Viimane osa Tudorite roosi triloogiast, ütleks et viimane osa pani punkti läbivale armastuloole, kuid üks nipp siiski raamatute juures oli, kõik oli seotud Laceyde perekonnaga ja kuidas nad tulid toime enda eluga ja mis sai nendest, siis kui nad kasvasid suureks ja püüdsid elada oma elu. Viimane osa oli ikka väga nauditav, võib-olla sellepärast, et Aidan oli väga šarmantne mees ja väga suure südamega.  Nautisin kogu seda armastulugude triloogiat väga. Mõnus lugu, vastastikune armastus ja eluga uuesti alustamine, leides endale tõelise armastuse ja soovi ennast muuta ja nautida elu natuke teistmoodi kui varem. Lugu ebatavalisest armastusest jõuab viimase osaga liigutava lõpuni. Nautisin lugu väga, mõnus ja sujuv samas kaasahaarav ja põnev. Meeldis väga seda vahelduseks lugeda. Super hea! Soovitan kindlasti! Päris meeldiva tunde jättis.

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s