Tõbi(Triloogia 1.osa)(2010)

Tõbi(Triloogia 1.osa)(2010)(391 lk)

Autor:  Guillermo del Toro

tõbi

Tutvustus

JFK lennuväljal maandub Boeing 777 ning ruleerib rajal, ent peatub järsku, nagu oleks äkki surnud. Kõik aknakardinad tõmmatakse alla, kõik tuled kustuvad. Kõik sidekanalid on tummad. Lennujuhtimiskeskus on nõutu, aga juhtumist teatatakse ka nakkuskeskusse. Dr Eph Goodweather, Canary projekti, bioloogiliste ohtude kiirreageerimisrühma juht, saab väljakutse ning siseneb lennukisse. Avanev vaatepilt paneb tarretama isegi tema külma vere.

Ühes Hispaania Harlemi pandimajas teab Abraham Setrakian, holokausti üle elanud endine professor, et aeg on käes ja sõda algamas…

 

Super põnev lugu, hirmuäratavad vaenlased ja katastroof, kus ellujäänuid on vähe ja võimust võtavad verejanulised vampiirid, kellel on supervõimed nii nägemises kui muudes füüsilistes võimetes. Pole varem lugenud sellist kompotti,milles on nii põnevust, hirmu, raskeid otsuseid ja et ellujääda peab olema väga kaval ja teadma, kuidas sellises maailmas vastupidada. Nakkus, mis röövib iga päev järjest inimesi, kes muutuvad verejanulisteks vampiirideks ja need, kellel õnnestub neist pääseda peavad põgenema sinna, kus on neile ohutum kuid peavad siiski toime tulema karmide elutingimustega ja peavad valmis olema selleks, et nakatunute arv järjest suureneb ning karta on ka maailma lõppu, kui kõik nii edasi jätkub. Mulle väga meeldis, triloogial on veel kaks osa, mis ma usun on sama põnevad nagu esimene osa. Natuke õudne oli ja tekitas isegi nägin õudusunenägusid kuid siiski kavatsen järgmised osad ka läbi lugeda. Üks paremini kirjutatud raamatutest õuduse vallas. Mulle väga meeldis, loeksin meeleldi seda veel. Nautisin lugu täiega!

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s