Neelatud(Neelajate triloogia I osa)(2009)

Neelatud(Neelajate triloogia I osa)(2009)(208lk)

Autor: Simon Holt

15829620

Tutvustus

Kui Reggie loeb salapärasest vanast päevikust neeljate kohta, peab ta neid vaid anonüümse nõdrameelse vaimusünnitiseks. Kuid kui ta väikevend Henry hakkab veidralt käituma, on selge, et need olendid eksisteerivad ka väljaspool hullumeelse naise kujutlusvõimet, ning Reggie saab teada, mis juhtub siis, kui hirmudest saab tõelisus.

Oma lähedaste päästmiseks peab Reggie õppima, kuidas luupainajate maailmas ellu jääda. Suudab ta alla neelata oma hirmud, enne kui need neelavad tema?

Vägagi haarav õuduslugu, mis pani mind ikka korralikult enda hirmude peale mõtlema ja  mis siis, kui neist saakski  suurimatest kartustest saakski reaalsus.  Nautisin lugu ja vägagi põnev ja kaasahaarav lugu tüdruk Reggiest, kes loeb salapärast päevikut neelajate kohta ja arvab, et see on kõik väljamõeldis ja sellist asja ei ole olemas. Kuid siis avastab ta, et ta vend on imelikult käituma hakanud, siis peab ta leidma lahenduse, et päästa oma vend ja astuda vastu pimeduse jõududele ehk neelajatele, et päästa kõik talle kallid ning suutma vastu seista enda hirmudele,mis pole sugugi kergete killast. Nautisin lugu ja see oli väga huvitav ja kaasahaarav, selles triloogias on veel raamatuid, mida ma lugeda kindlasti kavatsen. Muidugi sellest sarjast sain teada sõbrannalt, kes seda väga kiitis ja ütles, et sulle kindlasti meeldib. On hea meel, et ta nõu kuulda võtsin ja endale lugemiseks need raamatud võtsin.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s