Kõrbeoda(Deemonite triloogia II osa)(2011)

Kõrbeoda(Deemonite triloogia II osa)(2011)(680lk)

Autor:Peter V. Brett

15761127

Tutvustus

SharDama Ka ja Maalingutega Mees olid kunagi sõbrad, relvavennad. Nüüd on nad vihased vaenlased. Nende looga on seotud Renna, noor naine, kel on tulnud taluda üleinimlikke kannatusi; Leesha, uhke ja imekaunis ravitseja, kelle loitsutundmine ületab juba Maalingutega Meest ennastki; ning Rojer, rändurist viiuldaja, kelle tavatu muusika suudab deemoneid rahustada – või nende meeled nii segamini ajada, et nad ründavad üksteist.
Ja ometi, sel ajal kui vanad liitlassuhted pannakse proovile ja sõlmitakse uusi, on kõik õndsas teadmatuses sellest, et ilmunud on uus liik deemoneid, intelligentsemad – ja ohtlikumad – kui ükski, kellega ollakse varem kokku puutunud.

Põnev ja kaasahaarav, ei suutnud enne lõpetada kui sain lõpuni loetud. Kolmas osa ka lugemist ootamas,loodan selle raamatukogust saada, pole kunagi nii kaasahaaratud olnud kui selle triloogiaga, mulle meeldib fantaasiakirjandus ja selle vastu ma ei saa. Super hea, et selle triloogia leidsin. Ootan põnevusega, millega kõik see lõpeb. Loodan, et paljudele  tekkinud küsimustele saan vastused järgmisest osast.  Super, soovitan teistelegi!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s