Ilus pimedus(Triloogia II osa)(2011)

Ilus pimedus(Triloogia II osa)(2011)(424lk)

Autor: Kami Garcia

17208526

Tutvustus

Ethan Wate oli alati mõelnud Gatlinist, kui paigast, kus kunagi midagi ei muutu. Siis kohtas ta uut salapärast tüdrukut Lena Duchannes’i, kes näitas talle salamaailma, mis oli kogu aeg nähtamatuna tema silme all olemas olnud. Gatlinit, kus Lena vägevatest üleloomulikest olenditest suguvõsa oli juba mitu põlve endal needuse märki kandnud.

Ühiselt suutsid Ethan ja Lena seista vastu kõigele, mida Gatlin neile näkku paiskas, kuid pärast traagilist kaotust hakkas Lena eemale tõmbuma ja asju salajas hoidma ning see pani nende suhte proovile. Ethan, keda piinavad kummalised nägemused, mida näeb ainult tema, kistakse üha sügavamale linnakese ajaloo sasipuntrasse ning ta jääb kinni lõputu rägastikuna laiuvate maa-aluste tunnelite ohtlikku labürinti, kus miski pole päris selline, nagu pealtnäha paistab.

Samamoodi nagu mulle meeldis esimene osa, meeldis ka teine osa. Paremat noorteka triloogiat annab otsida. Lugu oli väga müstiline ja põnev samas ka väga kaasahaarav ja pingeline. Muidugi ei puudunud armastus Ethani ja Lena vahel, mis võib olla ühele osapooltest ohtlik ja lõppeda surmaga. Ma ei tea, mis mind selle triloogia juures nii väga võlus, et otsustasin seda lugema hakata ilma, et suudaks lõpetada.  Tahtsin teada, mis saab edasi ja neelasin raamatu ühekorraga endasse. Paremat noortekat annab otsida. Soovitan kindlasti lugeda!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s