Ilus pimedus(Triloogia II osa)(2011)

Ilus pimedus(Triloogia II osa)(2011)(424lk)

Autor: Kami Garcia

17208526

Tutvustus

Ethan Wate oli alati mõelnud Gatlinist, kui paigast, kus kunagi midagi ei muutu. Siis kohtas ta uut salapärast tüdrukut Lena Duchannes’i, kes näitas talle salamaailma, mis oli kogu aeg nähtamatuna tema silme all olemas olnud. Gatlinit, kus Lena vägevatest üleloomulikest olenditest suguvõsa oli juba mitu põlve endal needuse märki kandnud.

Ühiselt suutsid Ethan ja Lena seista vastu kõigele, mida Gatlin neile näkku paiskas, kuid pärast traagilist kaotust hakkas Lena eemale tõmbuma ja asju salajas hoidma ning see pani nende suhte proovile. Ethan, keda piinavad kummalised nägemused, mida näeb ainult tema, kistakse üha sügavamale linnakese ajaloo sasipuntrasse ning ta jääb kinni lõputu rägastikuna laiuvate maa-aluste tunnelite ohtlikku labürinti, kus miski pole päris selline, nagu pealtnäha paistab.

Samamoodi nagu mulle meeldis esimene osa, meeldis ka teine osa. Paremat noorteka triloogiat annab otsida. Lugu oli väga müstiline ja põnev samas ka väga kaasahaarav ja pingeline. Muidugi ei puudunud armastus Ethani ja Lena vahel, mis võib olla ühele osapooltest ohtlik ja lõppeda surmaga. Ma ei tea, mis mind selle triloogia juures nii väga võlus, et otsustasin seda lugema hakata ilma, et suudaks lõpetada.  Tahtsin teada, mis saab edasi ja neelasin raamatu ühekorraga endasse. Paremat noortekat annab otsida. Soovitan kindlasti lugeda!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s