Ilusad olendid(Triloogia I osa)(2010)

Ilusad olendid(Triloogia I osa)(2010)(478lk)

Autor: Kami Garcia

16092416

Tutvustus

Gatlini maakonnas polnud midagi üllatavat. Või vähemalt nii ma arvasin. Tuli välja, et enam rohkem eksida poleks saanudki.
Lena Duchannes on hoopis teistsugune kui kõik, keda Gatlini väikelinnas eales nähtud, ja ta näeb kõvasti vaeva, et varjata oma võimeid ning needust, mis on tema suguvõsa kummitanud juba mitu põlve.

Ethan Wate’i, kes loeb kuid ajani, kui tal on võimalik Gatlinist põgeneda, hakkavad painama unenäod tüdrukust, keda ta pole kunagi kohanud. Kui Lena kolib elama linna kõige kurikuulsamasse häärberisse, kisub mingi arusaamatu jõud teda tüdruku poole….

Üks parimaid noortekaid, mida ma lugenud. Väga meeldis nii lugu ja vägagi ligitõmbav kaanepilt ka oli. Sattusin selle triloogia juurde juhuslikult, õnneks oli kõik kolm osa korraga raamatukogus olemas, esimene on nüüd loetud. Kaks osa veel lugeda, tõotab tulla väga põnev ja kaasahaarav lugemine. Oli nii müstikat kui ka väga salajaselt hoitud saladusi, millele Ethan peab jälile jõudma. Muidugi ei puudu ka vankumatu armastus ja kurbus aga see teebki raamatust selle, mis on väga hea ja põnev lugeda kõigil, sõltumata vanusest. Soovitan kindlasti lugeda!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s