Ilusad olendid(Triloogia I osa)(2010)

Ilusad olendid(Triloogia I osa)(2010)(478lk)

Autor: Kami Garcia

16092416

Tutvustus

Gatlini maakonnas polnud midagi üllatavat. Või vähemalt nii ma arvasin. Tuli välja, et enam rohkem eksida poleks saanudki.
Lena Duchannes on hoopis teistsugune kui kõik, keda Gatlini väikelinnas eales nähtud, ja ta näeb kõvasti vaeva, et varjata oma võimeid ning needust, mis on tema suguvõsa kummitanud juba mitu põlve.

Ethan Wate’i, kes loeb kuid ajani, kui tal on võimalik Gatlinist põgeneda, hakkavad painama unenäod tüdrukust, keda ta pole kunagi kohanud. Kui Lena kolib elama linna kõige kurikuulsamasse häärberisse, kisub mingi arusaamatu jõud teda tüdruku poole….

Üks parimaid noortekaid, mida ma lugenud. Väga meeldis nii lugu ja vägagi ligitõmbav kaanepilt ka oli. Sattusin selle triloogia juurde juhuslikult, õnneks oli kõik kolm osa korraga raamatukogus olemas, esimene on nüüd loetud. Kaks osa veel lugeda, tõotab tulla väga põnev ja kaasahaarav lugemine. Oli nii müstikat kui ka väga salajaselt hoitud saladusi, millele Ethan peab jälile jõudma. Muidugi ei puudu ka vankumatu armastus ja kurbus aga see teebki raamatust selle, mis on väga hea ja põnev lugeda kõigil, sõltumata vanusest. Soovitan kindlasti lugeda!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s