Ümbersünd(Veresideme triloogia I osa)(2010)

Ümbersünd(Veresideme triloogia I osa)(2010)(359lk)

Autor: Jennifer Armintrout

17251392

Tutvustus

Väldi päikesevalgust, joo verd, vihka ennast. Igavesti. Tere tulemast surematute maailma. Ma ei ole mingisugune argpüks. Teeme selle asja kohe selgeks. Teeme selle asja kohe selgeks.
Ent sestpeale, kui mu elu muutus õudusfilmitaoliseks, suhtun hirmutundesse märksa tõsisemalt. Kaheksa kuud tagasi sai minust viimaks ometi doktor Carrie Ames. Ja siis ründas mind haigla surnukuuris vampiir. Mäherdune ebaõnn.

Nüüd ma siis olengi vampiir ja tuleb välja, et olen koletisega, kes mind sigitas, vere kaudu seotud. Meievaheline side on nagu nähtamatu ohelik ja ma olen tema külge aheldatud, mida ma ka ei teeks. Ja tema on juhuslikult üks maailma õelamaid vampiire. Olukord on üpris kehv, sest minu isandal on kuri kavatsus minust hingetu mõrtsukas vormida ja tema verivaenlane ihkab mind tappa – ning mis veelgi hullem, ma tunnen tõmmet mõlema poole.

Verejoomine, surematu deemoni elustiil ja kahe vaenujalal oleva vampiiri ettur olemine ei olnud algselt minu tulevikuplaanides. Kuid nagu mu isal oli kombeks öelda, saab hirmust võitu üksnes sellele näkku vaadates. Nii ma siis teengi. Paljastatud kihvadega.

Üks parimaid vampiiriraamatute triloogiaid, see on küll alles esimene osa aga ma ei suutnud seda käest panna enne kui sain lõpuni. Nii hea lugu ja mulle meeldivad vampiiridega seotud raamatud, need on kuidagi salapärased ja vägagi huvitavad lugeda. Lugu siis alles doktoriks saanud Carriest, kes surnukuuris kohtub vampiiriga ja peale hammustust ta elu muutub täielikult, muidugi tunneb ta veresidet ka vampiiriga, kes tema elu ära rikkus. Ta vihkab seda ja tema isandal on temaga väga kurjad kavatsused temast teha hingetu mõrtsukas ja muidugi tema isanda verivaenlane tahab teda tappa. Segu põnevusest, kirest, vihkamisest, tapmishimust ja kõigest muust. Kavatsen järgmisi osi ka lugeda kuna esimene osa oli juba väga põnev. Soovitan kindlasti!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s