7X7(2011)

7X7(2011)(288lk)

Autor: Vahur Kersna

7x7

Tutvustus

Kui sinu elus jääb aeg mingil põhjusel seisma, võib juhtuda, et vaikus hakkab rääkima. Minuga nii läks. Lamasin voodis ja väljavaated sealt tõusta ei olnud just üleliia suured. Aega mõelda oli palju. Ühel hetkel ilmusid valgele seinale read ning nii lihtne tundus olevat neid sealt maha kirjutada.
Esialgu mõtlesin, et teen seda ainult ühele väikesele poisile. Juhuks, kui teda kunagi peaks huvitama. Siis aga, lugedes lahkunud kolleegist kirjutatut, mõistsin, et kui sinu elust ähvardab saada raamat, on targem oma lugu ise ära rääkida.
Lõpuks tegingi kaks varianti, teine on nüüd siin. Kindlasti mitte mingi eriline šeikspiir, aga loodetavasti maailm sellest palju õnnetumaks ka ei muutu.

„Räägin siin asjadest, millest ma mitte kunagi mitte kuskil mitte kellegile pole varem rääkinud,“ ütleb Vahur Kersna. „Kui sinu elust ähvardab ühel päeval saada raamat, on mõistlik oma lugu ise ära rääkida.“

Päris huvitav lugemine, vahelduseks hea elulooraamat, muidu loen ilukirjandust aga seekord oli see raamatukogus saadaval ja otsustasin, et võtan ja loen ning päris kaasahaarav lugemine. Sain Vahurist päris palju teada ja oli väga mõnus ajaviide 🙂 Plaanis ka tema järgmist raamatut lugeda aga järjekorrad pikad, eks saan selle siis kui kõigil on isu täis 😉  Soovitan!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s