Tihedad varjud(Moorehawke triloogia II osa)(2013)

Tihedad varjud(Moorehawke triloogia II osa)(2013)(392lk)

Autor:  Celine Kiernan

29419223

Tutvustus

Uus sõber. Vana vaenlane. Kumba sa usaldaksid?
Mets kubiseb salakuulajatest, huntidest ja röövlitest ning läbi tihedate varjude rändab kaitsetuna Wynter Moorehawke. Ta on nõuks võtnud üles otsida prints Alberoni ning kasvatada kokku lõhe, mis on tekkinud kuninga ja tema seadusliku pärija vahel.
Moorehawke triloogia II raamatus hoolitsevad vanad sõbrad ja veelgi vanemad vaenlased selle eest, et Wynter ei saaks kunagi kindel olla, keda usaldada ja keda mitte.

Nautisin nii esimest osa kui ka teist, mulle meeldis väga. Nii pingeline ja kaasahaarav lugu, et ei suutnud enne lõpetada kui sain teada lõpplahenduse. Need olid raamatud, mida tahaks veel lugeda, sest mulle jätsid nad väga sügava mulje ja mõtlesin pikalt ja kaua nii sündmustiku kui tegelaste peale. Sattusin selleni juhuslikult ja olen rahul, et raamatuid sobrades raamatukogus nende otsa juhtusin. Polnud muidugi varem midagi sellest autorist kuulnud. Kavatsen veelgi lugeda sellelt autorilt aga ei tea kas üldse rohkem osi on või neid ka tõlgitakse. Igatahes julgen soovitada ja kindlasti on väga põnev lugemine!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s