Keelatud elu(2012)

Keelatud elu(2012)(340lk)

Autor: Syrie James

16160990

Seda tüdrukut ei oleks pidanud olemas olema… See poiss ei oleks pidanud teda armastama… Alec on senise elu igaveseks seljataha jätnud, vanad reeglid ei kehti enam. Ta ei ole seni tohtinud endale lubada midagi meeldivat, paljud tegevused – keskkool nende hulgas – on olnud talle keelatud.
Nooruslikust välimusest hoolimata ei ole teda kunagi kooli-missioonile saadetud – tema eliitväljaõpe on mõeldud keerukamate ülesannete täitmiseks.
Alec on nimelt ingel, kellel ei tohi olla mingeid suhteid inimestega – veel vähem armusuhteid. Claire’i ja Aleci armastus on keelatud, vastu kõigele, mida Alecile on õpetatud. Kui kaugele on poiss valmis minema, et päästa Claire’i elu?

Mulle väga meeldis, olen suur fantaasiaraamatute fänn seega, super hea lugemine minu jaoks. Loeksin seda ma arvan teist korda veel. Ingli ja tüdruku vaheline armastus, mis oli nii sügav ja tõeline, et mõtlesin kaua selle loo peale. Mulle väga meeldis, pole kaua aega midagi sellist sügavamõttelist ja liigutavat lugenud. Soovitan kindlasti, kes veel lugenud pole. Soovitan!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s