Lase sisse see õige(2010)

Lase sisse see õige(2010)(428lk)

Autor:John Ajvide Lindqvist

16160192

Tutvustus

Kui õudus Blackebergi jõuab, ei saa alguses keegi midagi aru. On 1981. aasta hilissügis ja eeslinnaelu kulgeb oma tavalist rada. Kuid kui kõrvallinnaosast Vällingbyst leitakse teismelise poisi verest tühjaks lastud keha, saavad alguse kuulujutud rituaalmõrva kohta ning need jõuavad ka ajalehtede esikaantele.

Veel ei aima keegi, milles tegelikult asi on. Kaheteistaastast Oskarit paelub mõrv, kuid see pole tema elus kõige olulisem. Kõrvaltrepikotta on kolinud uus tüdruk. Neist saavad sõbrad. Neist saab midagi enamat. Tüdruk on aga kuidagi imelik. Miski ei klapi. Ja välja tuleb ta ainult öösiti.

Väga põnev ja samas ka õudne lugu, mis mind endaga kaasa haaras, et ma ei suutnud enne lõpetada kui sain teada kuidas kõik lõpeb. Mulle igatahes väga meeldis, avastasin, et on ka film, mida kavatsen ka vaadata. Polegi varem midagi sellelt autorilt lugenud. Raamatus oli kõike: põnevust, kurbust, kiusamist, omamoodi armastust ja ka natuke õudne ka oli. Soovitan kindlasti lugeda! Ma pole kaua aega nii head õuduslugu lugenud. Väga hea oli. Soovitan!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s