Lase sisse see õige(2010)

Lase sisse see õige(2010)(428lk)

Autor:John Ajvide Lindqvist

16160192

Tutvustus

Kui õudus Blackebergi jõuab, ei saa alguses keegi midagi aru. On 1981. aasta hilissügis ja eeslinnaelu kulgeb oma tavalist rada. Kuid kui kõrvallinnaosast Vällingbyst leitakse teismelise poisi verest tühjaks lastud keha, saavad alguse kuulujutud rituaalmõrva kohta ning need jõuavad ka ajalehtede esikaantele.

Veel ei aima keegi, milles tegelikult asi on. Kaheteistaastast Oskarit paelub mõrv, kuid see pole tema elus kõige olulisem. Kõrvaltrepikotta on kolinud uus tüdruk. Neist saavad sõbrad. Neist saab midagi enamat. Tüdruk on aga kuidagi imelik. Miski ei klapi. Ja välja tuleb ta ainult öösiti.

Väga põnev ja samas ka õudne lugu, mis mind endaga kaasa haaras, et ma ei suutnud enne lõpetada kui sain teada kuidas kõik lõpeb. Mulle igatahes väga meeldis, avastasin, et on ka film, mida kavatsen ka vaadata. Polegi varem midagi sellelt autorilt lugenud. Raamatus oli kõike: põnevust, kurbust, kiusamist, omamoodi armastust ja ka natuke õudne ka oli. Soovitan kindlasti lugeda! Ma pole kaua aega nii head õuduslugu lugenud. Väga hea oli. Soovitan!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s