Pööningukass Atticus rikub seadust(2013)

Pööningukass Atticus rikub seadust(2013)(224lk)

Autor: Jennifer Gray

18685797

Tutvustus

LUBAGE TUTVUSTADA – KIISU ATTICUS GRAMMATICUS, MAAILMA SUURIM KASSIST MURDVARAS.
Ta on vöödiline kass, kes toob kaasa sekeldusi. Ja kuratlik harakas Boss on palganud ta varastama kõik Littleton-on-Sea juveelid.
Atticus otsib ajutist kodu – eelkõige sellist, kus on külluses sardiine. Aga kui ta jääb inspektor Cheddari pere juurde, hakkab ta mõtisklema, kas kuritegelik elu on ikka päriselt tema jaoks?

Üks vägagi põnev ja kaasahaarav lugu kiisust nimega Atticus, kes on kõigile teada tuntud kui murdvaras, kes kunagi vahele ei jää. Edasi ei räägiks, mis saab muidu poleks teistel lugejatel põnev. Nii kaasahaaravat ja põnevat kassilugu ma polegi veel lugenud. Mulle väga meeldis, oli nii sujuv ja omapärane seda lugeda, kuna tavaliselt ma eriti selliseid lugusid ei loe ja meeldib rohkem lugeda krimiromaane ja muid raamatuid. Aga ma ei suutnud sellele raamatule vastu panna ja lugesin ühekorraga läbi, nii kaasahaarav ja pingeline sündmustik, mis mind  arvatavasti endaga kaasa kutsus. Sobib kõigile lugemiseks. Plaanis on veel selle kiisu tegemistest lugeda. Soovitan kõikidele! Super hea! Mõnus ja sujuv lugemine. Nautisin igatahes seda täiega!

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s