Kuhu ta läks(Sarja II osa)(2015)

12292629_1491060294530549_1994460407_n

Kuhu ta läks(Kui ma jään sarja II osa)(256lk)(2015)

Autor: Gayle Forman

26809062

Tutvustus

Ta suudles mind hüvastijätuks. Ütles, et armastab mind rohkem kui elu. Seejärel läks ta turvakontrollist läbi. Ega tulnud enam kunagi tagasi.

Kolm aastat tagasi lahkus Mia Adami elust. Ja kolm aastat on Adam juurelnud miks. Kuid siis, täiesti juhuslikult, kohtuvad nad taas New Yorgis ja veedavad unustamatu öö linnas, mis kunagi ei maga. Viimaks ometi on Adamil võimalus esitada Miale küsimusi, mis on teda kummitanud. Aga kas nendest imelises linnas veedetud tundidest piisab, et kõik igaveseks seljataha jätta – või antakse esimesele armastusele tõesti uus võimalus?

Minu jaoks oli väga emotsionaalne ja kurb lugu. Kahe inimese vaheline armastus, mis oli nii tõetruult kirjutatud, et lihtsalt kandis mind endaga kaasa kuni raamatu lõpuni. Mulle väga meeldivad selle autori raamatud ja need on lihtsalt nii head, et raske on vastu panna. Ma nautisin täiega seda raamatut ja enne ei lõpetanud kui läbi jõudsin lugeda. Nii hea raamat oli, et tahaks seda veel ja veel lugeda. Üpris palju oli raamatus muusikat ja erinevaid Adami bändi lugude lüürikat, mis lisas veel raamatule boonust juurde. Mind puudutas see raamat väga, sest tean kui raske on olla nii, kui sind maha jäetakse nagu Adami puhul aga minul polnud kahjuks nii õnneliku lõppu kui raamatus. Aga siiski oli väga hea raamat. Soovitan teistelegi!

 

Sarja kuuluvad, siis kaks raamatut, mis on hetkel ka eesti keelsena  ilmunud.

Muidugi lisan ka lingid, kust saab mõlemat seda raamatut kõige mugavamalt lugeda.

Kui ma jään

Kuhu ta läks

 

Muidugi ilma Fabula meeskonnata, poleks ma seda raamatut nii kiiresti lugeda saanud. Aitäh teile veelkord, et andsite võimaluse teiega koos töötada. Ja ma tean kindlasti enda mõnda sõpra, kes Fabulat usinalt kasutavad!

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s