Wanda, sa oled meeletu(2005)

12292629_1491060294530549_1994460407_n

Wanda, sa oled meeletu(2005)(152lk)

Autor: Chris Forester

29747009

Tutvustus

«Kas eradetektiiv Frank Steel?» küsis nõudlik hääl. «Kuulan teid,» vastas Frank tüdinenult ja vaatas akna taga tuules õõtsuvate puude latvu. Sel aastal oli sügis saabunud liiga varakult.
«Mister George Freemanil on teile ettepanek,» jätkas hääl, vaikis hetkeks ja teatas siis enesekindlalt. «Kümne minuti pärast jõuab must Buick teie büroo ette. Juhile on antud korraldus viia teid mister Freemani juurde.» Hääletooni järgi otsustades ei olnud selle omanik harjunud vastuväidetega. Frank puhus kopsudest pika suitsujoa ja vastas muiates: «Mind vaevab sügismasendus, kardan, et must värv ei mõju mulle hästi, mister…» «…mister Drawer,» lausus hääl kiretult. «Millist värvi te eelistaksite… punast või valget? Loodan, et punane parandab teie enesetunnet.
Mister Freeman ootab teid täpselt kell neli oma kabinetis.» Kõne lõppes otsustava klõpsatusega, nii et Frank ei jõudnudki öelda, mida ta arvab punasest Buickist.

Tegemist on siis autori Wanda sarja esimese osaga. Eelmine kord sai loetud teine osa ja nüüd, siis ka esimene, plaanis on ka veel kolmas osa läbi lugeda. Igatahes mulle meeldis väga, nii põnev ja kaasahaarav, et ma ei suutnud enne lõpetada, kui sain selle loetud. Selles loos, siis kohtub eradetektiiv Fank Steel rikka ärimehe George Freemaniga, kes palkab ta enda naist jälgima, kahtlustades, et naine petab teda ja ta tahab teada, mis toimub ja miks naine tema vastu nii külm on. Kui aga mees otsustab minna üksinda jahiga merele, saadakse teada, et ta on surnud ja Frank hakkab uurima, kuidas see oli võimalik ja kui mehe tütar Marion kahtlustab, et isa on mõrvatud, hakatakse otsima süüdlast. Kui aga Frank kohtub oma vana tuttavaga, viivad sündmused mehe sellisesse keerisesse, kus peab loobuma nii väikesest dringist ja hoidma pea selgena, et selles virr varris leida süüdlane ja saada töö eest tasutud. Mulle väga meeldis ja soovitan teistelegi. Mis lõpuks saab, eks uurige ise järgi. Ma ei suuda ära tänada Fabula meeskonda, kes mulle andsid võimaluse nende äppi kasutada, olen mõnda aega seda teinud ja olen väga rahul, et selle võimaluse sain.

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s