Viies laine(Triloogia I osa)(2014)

Viies laine(Triloogia I osa)(2014)(430lk)

Autor: Rick Yancey

24744432

Tutvustus

Käes on Viienda Laine koidik ja Cassie põgeneb mahajäetud kiirteel olevuste eest, kes näevad küll välja nagu inimesed, kuid käivad Maal ringi ja tapavad kõik, kes neile ette jäävad. Nad on pillutanud laiali maakera viimasedki ellujäänud.
Cassie on veendunud, et ellujäämiseks tuleb olla üksinda – kuni kohtab Evan Walkerit. Salapärane Evan võib olla Cassie ainus lootus päästa vend, või koguni iseennast. Kuid Cassie peab valima usaldamise ja kahtlustamise, trotsimise ja alistumise, elu ja surma vahel.
Kas anda alla või võidelda edasi.

Super hea põnevusromaan, natuke sekka segatud ka ulmet, igatahes mulle väga meeldis ja plaanis on ka järgmist osa lugeda, kui selle kunagi saama peaksin raamatukogust. Plaanin ka filmi vaadata ja kindlasti loen veel selle autori raamatuid. Nii pingeline ja põnev maailmalõpu lugu, et kaasaelamist oli üpriski palju. Muidugi ei puudunud ka natuke imelik kuid samas õrn armastus, mis lisas ainult raamatule vürtsi juurde. Mulle väga meeldis ja julgen ka teistele soovitada. Loodan, et millalgi saan ka teise osa läbi lugeda. Paremat ulme raamatut ma praegu ei teagi, sest see raamat meeldis mulle nii väga, et annab mõtteainet pikaks ajaks. Lugu ise on siis maailmalõpule kalduv ja ellujäänud inimesed peavad võitlema, et jääda ellu ja ka nendega, kes tahavad nende planeeti üle võtta. Minu arust sobis väga lugemiseks ja ootan huviga juba, millal edasi saan seda triloogiat lugeda. Soovitan!

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s