Vampiiride akadeemia(Esimene raamat)(2010)

Vampiiride akadeemia(Esimene raamat)(2010)(311lk)

Autor: Richelle Mead

17302983

Tutvustus

Püha Vladimiri Vampiiride Akadeemia pole tavaline internaatkool. See on salajane koht, kus vampiiridele õpetatakse võlukunsti ja teismelistele poolinimestele – vampiiride kaitsmist. Rose Hathaway on dampiir, oma parima sõbra Lissa, moroi vampiiriprintsessi, ihukaitsja. Nad on mõnda aega jooksus olnud, kuid nüüd tagasi toodud Püha Vladimiri kooli – just sellesse kohta, kus neid ähvardav oht on kõige suurem.

Rose ja Lissa tõmmatakse keelatud armuloosse, Akadeemia halastamatusse seltsiellu ja sõnulkirjeldamatutesse öistesse rituaalidesse. Kuid nad peavad olema ettevaatlikud, et strigoid – kõige verejanulisemad ja ülimalt ohtlikud vampiirid – ei saaks Lissat igaveseks muuta üheks endi hulgast.

Kuna mulle meeldivad vampiirilood, siis alustasin Vampiiride akadeemia sarja lugemist. Üsnagi põnev lugemine oli, jätkan juba teise osaga, tahan rohkem teada, mis edasi saab. Muidugi püüan jõuda mõned osad läbi lugeda, kuna pean raamatuid järgmine nädal tagasi viima. Igatahes väga põnev lugemine oli, nautisin väga, ma ei saa sinna midagi parata, et mulle vampiirilood meeldivad, kohati ajas raamat isegi naerma, mõni koomiline lause näiteks. Igatahes mulle väga meeldib Rose, ta on super ja tal on mõnus huumorisoon, mis isegi mind naerma suutis ajada. Igatahes püüan selle sarja võimalikult kiirelt läbi lugeda, et teha ruumi Harry Potterile 😉 Soovitan lugeda, kes seda veel teinud pole. Super hea oli!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s