Vampiiride akadeemia(Esimene raamat)(2010)

Vampiiride akadeemia(Esimene raamat)(2010)(311lk)

Autor: Richelle Mead

17302983

Tutvustus

Püha Vladimiri Vampiiride Akadeemia pole tavaline internaatkool. See on salajane koht, kus vampiiridele õpetatakse võlukunsti ja teismelistele poolinimestele – vampiiride kaitsmist. Rose Hathaway on dampiir, oma parima sõbra Lissa, moroi vampiiriprintsessi, ihukaitsja. Nad on mõnda aega jooksus olnud, kuid nüüd tagasi toodud Püha Vladimiri kooli – just sellesse kohta, kus neid ähvardav oht on kõige suurem.

Rose ja Lissa tõmmatakse keelatud armuloosse, Akadeemia halastamatusse seltsiellu ja sõnulkirjeldamatutesse öistesse rituaalidesse. Kuid nad peavad olema ettevaatlikud, et strigoid – kõige verejanulisemad ja ülimalt ohtlikud vampiirid – ei saaks Lissat igaveseks muuta üheks endi hulgast.

Kuna mulle meeldivad vampiirilood, siis alustasin Vampiiride akadeemia sarja lugemist. Üsnagi põnev lugemine oli, jätkan juba teise osaga, tahan rohkem teada, mis edasi saab. Muidugi püüan jõuda mõned osad läbi lugeda, kuna pean raamatuid järgmine nädal tagasi viima. Igatahes väga põnev lugemine oli, nautisin väga, ma ei saa sinna midagi parata, et mulle vampiirilood meeldivad, kohati ajas raamat isegi naerma, mõni koomiline lause näiteks. Igatahes mulle väga meeldib Rose, ta on super ja tal on mõnus huumorisoon, mis isegi mind naerma suutis ajada. Igatahes püüan selle sarja võimalikult kiirelt läbi lugeda, et teha ruumi Harry Potterile 😉 Soovitan lugeda, kes seda veel teinud pole. Super hea oli!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s