Smaragdsaar(2009)

12292629_1491060294530549_1994460407_n

Smaragdsaar(2009)(200lk)

Autor:Kim Ryan

240

Tutvustus

See mees oli tema sõprade vaenlane. Talle anti käsk mehega lähedaseks saada, tema usaldus võita, saada teada kõik mehe plaanidest. Selles ei olnud mitte midagi isiklikku. Kuid endalegi üllatuseks kiindus ta sellesse õnnest ilma jäänud mehesse ja tema väiksesse tütresse.

Ta sisenes nende ellu lihtsalt ja loomulikult, muutus kiiresti nende jaoks asendamatuks. Ühel mitte eriti ilusal ööl ta aga kadus.
Kuid mees oli juba jõudnud armuda sellesse impulsiivsesse ja veidi naiivsesse, kuid nii veetlevasse naisesse. Nii ei jäänudki tal muud üle, kui naist otsima hakata.

 

Selline mõnus suvelugemine, kerge kuid samas ka üsna pingeline ja põnev lugemine. Muidugi ei puudunud ka armastus ja tunded, mille nimel võidelda. Mulle meeldib vahest selliseid raamatuid lugeda, kus pole vaja nii pingsalt kaasa elada vaid lugeda ja nautida lihtsalt lugemist ilma, et peaks tempot hoidma ja kiiresti edasi lugema, et mitte südmustest maha jääda. Rosie sõidab Iirimaale, et vastu võtta pärandus ja kohtudes lennujaamas Delviniga astub ta salajassse ühingusse, kus lubab teha kõik, mis tema võimuses, et neid aidata. Kuigi ta ei tea, et teda julmalt ära kasutatakse, kuna ta armub enda teada Delvinisse aga kui talle antakse ülesandeks ära võrgutada politseiametnik Evan ning endalegi üllatuseks ta ikkagi sündmuste jätkudes hakkab teda armastama ja mees tallegi üllatuseks teeb vägagi tähtsa ettepaneku. Mulle meeldis ja julgen ka teistele soovitada lugeda.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s