Uue näoga mees(Parkeri sarja II raamat)(2015)

Uue näoga mees(Parkeri sarja II raamat)(2015)(197lk)

Autor: Richard Stark

30344664

Tutvustus

New Yorgis oli tellitud tema palgamõrv. Nebraskas oli üks moraalitu plastikakirurg, keda valvas pisut napakas ihukaitsja. Ja kusagil New Jerseys oli raha täis soomusauto. Kõige selle keskel aga oli Parker.
Parker läheb selles raamatus noa alla, muutes oma nägu, põgenemaks maffia ja palgamõrtsuka eest. Samas korraldab ta oma elu suurima röövi, ent selle juures on konks – rinnakas ja ohtlik konks nimega Alma.

Üsnagi nauditav lugemine, kuna olen suur krimilugude lugeja. See on ühtlasti teine raamat Parkeri sarjast ja ma võin öelda, et mulle väga meeldis, muidugi on ka kolmas osa hetkel lugemises ja siiani on mõlemad kas esimest osa väga põnevad olnud. Mulle vist meeldib Parker kuna ta sarnaneb käitumiselt natuke palgamõrvar Victoriga, kes on lugenud teab kellest on jutt.Üpriski hästi kirjutatud krimisari, kindlasti loen millalgi kolmanda osa läbi, seekord alustan midagi ulme valdkonnast, hetkel on laenutatud Yancey sarja teine osa. Aga soovitan lugeda seda sarja, kes soovib ja usun, et alguses tundub, et on jama aga esimese osa lõppedes, tekib soov väga järgmisi osi ka lugeda nagu minuga juhtus. Igatahes mõnus kerge suvelugemine, põnevust ja pinget jätkus, kuni viimase leheküljeni.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s