Tapja sinu sees(Sarja II raamat)(2015)

Tapja sinu sees(Sarja II raamat)(2015)(248lk)

Autor: S.E. Green

tapja2.cdr

Tutvustus

Lane üritab Maskeeritud Päästjana endiselt korda majja luua, kuid teda vaevavad vastuolulised mälestused ja ta ei ole hingega asja juures…

Lane’i meelehärmiks tekib Maskeeritud Päästjale fännilehekülg. Äkitselt saab ühest Lane’i salaaustajast pahatahtlik järeleaimaja, kes ründab kasvava vägivallaga süütuid inimesi. Samuti nuhib keegi tüdruku järel ning üritab temaga jõudumööda kontakti saada – keegi, kes teab ta saladusi.

Kas Lane suudab järeleaimaja ilma oma identiteeti paljastamata peatada? Või annab ta siiski järele ihadele, mis teda painavad?

Teismeline peategelane Lane , kurjategijate karistaja ning samas on ta kõigest 17-aastane,  on uues raamatus silmitsi ootamatute saladustega, mis pärast sadistliku Timuka surma päevavalgele ilmusid ning, mis teda üsnagi palju erinevatesse seikadesse kisuvad. Mulle meeldisid mõlemad osad, kuna ma veel hetkel ei tea, kas sel sarjal on veel osi, siis kindlasti plaanin selle järgi uurida. Midagi oli Lane loos sellist, mis minu adrenaliinitaset ikka kohati väga kõrgel hoidis, muidugi oli ka raamatus armastust ja  nagu noortekale kombeks erinevaid siseheitlusi ja mõtteid, mis Lane ikka segadusse ajasid  ja elu keeruliseks muutsid. Nii põnev oli lugeda järgmist osa, kuna eelmise osa lõppu ma ei osanud ette arvata ja seekord läks täpselt samamoodi, muudkui lugesin ja lugesin kuna sain sõna otseses mõttes šoki, kuna poleks osanud oodata, et kõik nii läheb ja kes on tõelised süüdlased, lugu oli nii hästi kirjutatud, et ei tulnud kordagi mõtet, et võiksin ära arvata, kes olid Lane vaenlased ehk tema järele luurav ja jälgiv nuhk ja peamiselt teine teda järgi tegev Maskeeritud Päästja. Muidugi kirjastuseks on Helios ja loodan, et nad seda sarja veel tõlgivad kui on veel raamatuid.  Alguses raamatukogus neid tutvustusi raamatust lugedes, arvasin, et tegu on tavalise noortekaga ainult peategelasel on mingisugune kiiks, sest nagu ma aru sain ta oli sarimõrvarite fanatt ja uuris neid, kuna tundis, et ise on täpselt samasuguse tumedama poolega teismeline. Eks see vist loo põnevaks tegigi, et üsnagi palju oli sekka segatud kriminaalseid jooni, kuna mulle meeldivad krimilood, siis unustasin peagi, et tegu on noortekaga, mis siis et ei soovitatud alla 14-aastastel seda lugeda. Muidugi kohati oli üsna verine ka võib-olla siis sellepärast. Aga mulle meeldis ja soovitan teistelegi. Nüüd kobin magama ära aga kindlasti homme otsin, kas on veel osi ja siis kindlasti asun nende kallale.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s