Doktor Dolittle(2016)

12292629_1491060294530549_1994460407_n

Doktor Dolittle(2016)(151lk)

Autor: Hugh Lofting

31197693

Tutvustus

Doktor Dolittle maja on nii pilgeni täis tema loomadest sõpru, et inimpatsiendid ei suuda seda välja kannatada ja ei taha enam doktorit külastada. Tegelikult meeldivadki Dolittle’ile loomad palju rohkem ja ta oskab isegi nendega rääkida.

Ühel päeval saab doktor aga äreva teate Aafrikast, kus möllab kohutav taud, millesse nakatuvad kõik ahvid. Doktor purjetab ahvidele appi ja kohtub teel Jolliginki kuninga ja kohutavate Berbeeria mereröövlitega. Lugedes saad teada, kas doktoril õnnestub ahvid päästa ja kes on erakordne lüka-tõmba.

Üsnagi lõbus ja sujuv lugemine oli, mulle väga meeldis, selline lustakas ja samas vägagi seikluslik lugemine. Ma nautisin seda väga ning võin öelda, et üsnagi kerge vahepala oli, muidu tavaliselt ma loen ainult krimi-ja fantaasiaromaane aga seekord sai selline super hea lugemine käsile võetud. Kuna fabulas oli see raamat täitsa olemas, siis niimoodi saigi see loetud ja kui poleks seda raamatut seal märganud ega vist poleks selle lugemiseni ka jõudnud. Härra Dolittle on siis arst, kuid kui tal hakkab halvasti minema, otsustab ta, et hakkab loomaarstiks, siis kui ta saab äreva teate, et Aafrikas levib hirmus haigus otsustab ta sinna appi sõita ja sealt kõik tema põnevad ja ootamatud seiklused algavadki.  Oma teel kohtub ta erinevate inimestega ja peab kasutama oma kavalusi, et erinevatest olukordadest välja tulla. Kindlasti on plaanis veel mõni selle autori raamat läbi lugeda, üsnagi hea mulje jäi ning mulle meeldivad loomad seega enne ei suutnud lugemist lõpetada, kui sain teada kas Dolittle jõuab oma loomakestega kenasti Aafrikast kodumaale tagasi või mitte.  Mulle meeldis ja soovitan teistelegi lugeda ja usun, et te ei pea seda kahetsema.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s