Detektiiv Luuker Leebesurm(Sarja 5.raamat)(Maine möll)(2016)

Detektiiv Luuker Leebesurm(Sarja 5.raamat)(Maine möll)(2016)(592lk)

Autor: Derek Landy

30989780

Tutvustus

Luuker Leebesurm on tagasi ja koos oma õige peaga. Aga võluilmas pole kõik hästi – esiteks plaanivad võõrvõimud Iiri Pelgupaiga üle võtta ja teiseks on Valküüria avastanud, et ta võib olla seesama sorts, kellele on määratud maailm hävitada. Probleem on selles, et ta ei usu, et saaks Leebesurmale sellest rääkida… ja nii kõik need jamad algavadki.
Nüüd, kus Valküüria on isiklikul retkel, et oma nime pitseerida ja kurja saatuse saabumist vältida, muutuvad Leebesurm ja sõbrad veel rohkem haavatavaks. Kahju, sest mäletate neid tuhandeid Jäänuseid, mis olid vangis Kesköises Hotellis? Noh, nemad pääsesid nüüd välja. Ahjaa, nad usuvad veel ka, et Valküüria on nende messias. Ja see tähendab tuhandeid nurjatuid hingi, kes otsivad meeleheitlikult Valküüriat ja on valmis tapma kõiki oma teel… Ja kuna nad suudavad võtta üle ükskõik kelle keha, võivad nad olla ÜKSKÕIK KES.
Nüüd ei saa Leebesurm, Valküüria, Traagel ja Tanita usaldada mitte kedagi. Isegi mitte teineteist..

Mis ma oskan öelda, ootan põnevusega järgmist osa. Nii pingeline ja põnev lugemine oli, et need 592lk kadusid super hüper kiirusega. Igatahes ootan väga- väga millal järgmine osa tõlgitakse. Üks mu lemmikumaid autoreid, kindlasti jääb lugu väga kauaks ajaks meelde. Olen nüüd siis jõudnud läbi lugeda kõik tõlgitud viis osa ja usun, et tulemas on veel mõned. Elasin nii hooga kaasa, et unustasin kõik muud toimetused ja lihtsalt lugesin ja lugesin, kuni mind sellest välja raputati. Siis ka ei suutnud raamatut kuidagi käest panna ja tegin ruttu oma igapäeva toimetused ära, et saaks edasi lugeda. Raamatu pealkiri on Maine möll ja tõsi nii see oli ka. Erinevaid seiklusi oli nii palju ja muidugi ei puudunud noorte vaheline armastus, mis lisas ainult vürtsi loole juurde.  Valküüria elus toimub nii palju erinevaid sündmusi, et temale kaasaelamist jätkus üsnagi palju. Mulle igatahes need raamatud meeldivad, mis siis et mõeldud pigem 14-15 aastastele lugemiseks. Parimat sarja, mis on samas väga põnev kuid ka natuke õpetlik annab otsida.  Sinna kuhu lähevad Luuker Leebesurm ja Valküüria juhtub alati mõni kaklus või keegi üritab neid alatasa tappa. Pahad möllavad igatahes selles osas korralikult ja igaüks saab loo lõpus oma karistuse. Super hea lugemine oli, soovitan lugeda, kes seda veel teinud pole.  Põnevus ja pinge on kindlasti garanteeritud. Loodan, et järgmine osa ilmub varsti, sest ma ei tea kaua ma suudan oodata, et teada saada, mis Valküüriast saab ja kuidas läheb tema parimal sõbral Luukeril ning Tanital.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s