Amulett 2(Kivivardja needus)(2016)

Amulett 2(Kivivardja needus)(2016)(223lk)

Autor:Kazu Kibuishi

31358122

Tutvustus

Emily ja Navini ema on endiselt arahnopodi mürgist koomas. Abi leiab vaid ühest paigast: Kanalisest, rahvarohkest ja imeilusast koskede linnast. Ent kui Em, tema vend, Miskit ja ülejäänud robotmeeskond jõuavad kõndiva majaga linna, taipavad nad kähku, et otsida abi tähendab otsida tüli… ohtlikku tüli.

Haldjakuninga poeg Trellis on neil endiselt kannul ja salapärane rebane Leon Punahabe tuleb neile appi. Ta pakub, et viib Emi raskele retkele Deemonipea mäele, kust leida vastumürki. Miskit ei usalda teda, Navin ei taha jääda maha ja kõige raskem on Emily olukord: tema peab päästma valla amuleti väe, jäädes samas iseendaks!

Mõned päevad tagasi sai loetud ka teine osa ja nüüd jään ootama millal kolmas osa raamatukogus vabaneb. Ma pole ammu nii kaasa elanud kui seda raamatusarja lugedes. Üks parimaid koomikseid, mida olen lugenud. Kindlasti ootan huviga, millal saan teada, mis Emily ja Navini elust edasi saab. Muidugi lõpplahendus oli üsnagi liigutav ja lugu ise oli tempokas kuid samas paeluv ja põnev. Muidugi kui mängu tuuakse juba haldjad ja kui nad on veel ka pahalased, siis pole muud enam vajagi. Elasin Emily seiklustele väga kaasa ja neelasin need kaks osa ühe jutiga läbi, pole olnud aega, et siia oma muljeid kirja panna aga nüüd teen seda. Loodan, et tõlgitakse veel selle autori raamatuid, ma loodan, et suudan oodata, millal järgmise osa saan. Igatahes super lugemine oli ja soovitan teistelegi, kes muidu tavaliselt koomikseid ei loe. Iga raamat on omamoodi looga, mis viib lugejaid erinevatesse maailmadesse, kus kohtad erinevaid tegelasi ja muidugi ka peategelased tõmbavad samuti sind lugema nagu minuga juhtus. Millised pildid ja nii põnev lugu, et isegi muude tegemiste jaoks ei jäänud üldse aega. Mitmed siin grupis soovitasid seda ja ükskord raamatukogu külastades õnnestus kaks esimest osa saada ja kolmanda järgi saan ka minna kui see peaks vabanema. Super lugemine oli ja kindlasti sellest autorist saab üks mu lemmikuid. Olen väga rahul, et neid raamatuid lugesin ja kindlasti tahan sellest autorist veel teada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s