Karneval ja kartulisalat(2015)

Karneval ja kartulisalat(2015)(128lk)

Autor: Andrus Kivirähk

24934654

Tutvustus

Nii nagu mõni aasta tagasi ilmunud „Kaka ja kevad”, sisaldab ka „Karneval ja kartulisalat” Andrus Kivirähki Tähekeses ilmunud jutukesi.
Tark padi ja õiglane tolmuimeja, hiir, kes soovis saada kuldkalaks, ning verivorst, kes unistas sõprusest piparkookidega, maias arvuti ja jubedad barbid, lendavad trussikud ja hambavalu käes vaevlev lohe – need on vaid mõned raamatu tegelased.
Ja nagu ikka, lisavad Kivirähki juttudele väärtust Heiki Ernitsa lahedad pildid.

Tegu on väljakutse 26.punkti lugemisega, sest üritan kuidagi sellega järje peale saada. Soov on enne aasta lõppu kõik punktid loetud saada, ei tea kas ainult Ohakalindu jõuan. Igatahes seekord sai siis ette võetud siis eelmise või selle aasta lasteraamat ja pean ütlema, et nii muheldalt oskab ainult Kivirähk kirjutada. Põnevust kusjuures jätkus igas loos ning kindlasti loen veel mõne autori raamatu läbi, nii vaba ja mõnusat lugemist pole enam ammu olnud. kõige rohkem meeldis lugu hiirest, kes soovis väga ujuda ning muidugi ka tolmuimeja, kes krokodillile tuule alla tegi. Kindlasti soovitan lugeda või siis, kellel on lapsed seda raamatut neile ette lugeda. Nii hea oli, et enne ei lõpetanud kui viimane lugu juba käsil oli.  Lugudele lisasid veel silmailu ka Heiki Ernitsa pildid, mis jutu väga hästi ära seletasid. Igati hea lugemine oli, lippan nüüd järgmist punkti täitma. Kas keegi oskab soovitada, mida järgmiseks võiks lugeda?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s