Hea tüdruk(2015)

Hea tüdruk(2015)(360lk)

Autor: Mary Kubica

26168233

Tutvustus

Ühel õhtul astub Mia Dennett baari, et saada kokku poiss-sõbraga, kellega ta aeg-ajalt kohtub. Aga kui mees välja ei ilmu, lahkub ta koos mõistatusliku võõraga. Algul tundub Colin Thatcher nagu turvaline üheöösuhe. Kuid siis selgub, et temaga kaasa minna oli Mia elu suurim viga.

Colin otsustab peita Mia üksikusse maamajakesse Minnesotas, selle asemel et Mia ta palganud kurjategijaile üle anda. Mia ema Eve ja uurija Gabe Hoffman ei peatu millegi ees, et teda leida. Aga keegi ei oleks suutnud ennustada kõiki neid tundeid, mis tekivad ja selle perekonna maailma tükkideks rebivad.

See lugu on sõltuvusttekitavalt pinev ja ladusalt kirjapandud krimiromaan, mis paljastab, kuidas isegi täiuslikus perekonnas pole miski kunagi see, millena välja paistab. Ma ei suuda siiani uskuda, et lool oli selline lõpplahendus. Vägagi ootamatu ja üldse ei oodanud sellist lõppu nagu oli. Mulle raamat väga meeldis ja kindlasti plaanin veel sellelt autorilt lugeda. Sai juba selle aasta väljakutse punkti alla ka esimene raamat pandud ja usun, et rühin kindlasti sellega ja vaatan teiste soovitusi, mida erinevate teemade alla lugeda. Lugu räägib, siis kohtuniku tütrest  Miast, kes suundub ühte baari, et seal oma niiöelda poiss-sõbraga kohtuda aga kui too jätab tulemata, siis lahkub ta hoopis ühe teise kutiga. Ta ei tea millised on sel kutil plaanid temaga ja mis edasi saab läheb järjest pingelisemaks ja põnevaks. Pole varem sellelt autorilt midagi lugenud ja vaatasin juba goodreadsist järgi, et tal veel erinevaid raamatuid ilmunud, loodan, et ka neid tõlgitakse. Olen rahul, et selle raamatu raamatukogust võtsin, siiski eelmine aasta sai pool loetud ja nüüd eile lugesin teise poole. Colinile küll sellist lõppu ei soovinud aga mis seal ikka. Natuke häiris see, et Mia ema  Eve mõtteid oli rohkem toodud kui Mia enda omi. Ja lugu jooksis nii minevikus kui ka tulevikus, ehk siis nii siis kui Mia oli kadunud kui ka siis kui ta juba leitud oli ja mis siis kõik selle aja jooksul juhtus. Mulje jäi üsnagi hea ja isu on nüüd juba järgmise raamatu järele, eks näis siis kas sobib mõne punkti alla ka või mitte aga soovin kõigile põnevat lugemisaastat ja pingelist väljakutset! Kohtumiseni.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s