Käo kukkumine (Cormoran Strike #1)

Käo kukkumine (Cormoran Strike #1)(478lk)

Autor: Robert Galbraith

23153284

Tutvustus

Kui üks ängistuses modell lumises Mayfairis rõdult surnuks kukub, arvatakse, et tegemist on enesetapuga. Ent tema venda hakkavad painama kahtlused ja ta külastab eradetektiiv Cormoran Strike’i, et seda juhtumit põhjalikumalt uurida lasta.

Strike on nii vaimselt kui füüsiliselt sandistatud sõjaveteran, kelle elus valitseb täielik kaos. See juhtum kujuneb Strike’ile rahalises mõttes küll päästerõngaks, aga isiklikus elus tuleb tal selle eest lõivu maksta: mida rohkem ta noorukese modelli keerukasse ellu süüvib, seda süngemaks lugu muutub ja seda lähemale ta ähvardavale ohule jõuab…

Lugu ise on põnevalt ja elegantselt kirjutatud Londoni hõnguline mõrvalugu, mis viib lugeja vaiksetelt Mayfairi tänavatelt East Endi tagahoovide pubidesse ning Soho melu keskele. Kippus üsnagi mitmeid kordi venima ja kuidagi punnisin lõpuni. Ma ei tea nüüd kas viga oli minus või lihtsalt tegelased olid väga täpselt ja detailselt kirjeldatud, mis mind natuke lugemise juures segas. Kuigi lugu ise oli üsnagi põnev ja Cormoran mulle kui detektiivina väga meeldis, kippus ikka vääga pikaks venima ja et läbi seda raamatut lugeda läks ikka väga pikalt aega. Rowlingu vastu mul pole midagi ja tema raamatuid varemgi lugenud aga seekord, siis selline pettumus natuke, et ei teagi kas järgmisi osi üldse kätte võttagi. Mida teie oskate öelda, kas lugeda edasi või mida üldse teha?? Praegu on tunded nii segased, et ei suuda hetkel otsustada, kuna täna raamatukogu päev, siis soovitage midagi, mida võiks laenutada täna. Soovitan lugeda, kellele meeldivad krimilood ja kus kellel pole midagi väga tiheda sündmustiku vastu. Kena päeva ja meeldivaid raamatuid, olen pettunud enda peale ka, sest niikaua võttis aega selle raamatu lugemine, ei tea, võib-olla kutsusid teised raamatud ennast lugema, sest mitmeid on pooleli. Kena päeva!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s