Mees, kes jälgis naisi(Sebastian Bergmani sarja 2.raamat)(2016)

Lugemisväljakutse 30.punkti raamat-33.raamat sinu koduriiulis.

Mees, kes jälgis naisi(Sebastian Bergmani sarja 2.raamat)(2016)(528lk)

Autorid: Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt

32047943

Tutvustus

Sebastian Bergmani needus jätkub …

Kuumalaine käes vaevlevas Stockholmis leitakse mitu naist jõhkralt mõrvatuna. Keskkriminaalpolitsei eesotsas Torkel Höglundiga on juurdlusega ummikusse jooksnud.
Mõrvade käekiri toob meelde sarimõrvar Edward Hinde, kelle profileerija Sebastian Bergman viisteist aastat tagasi trellide taha saatis. Ja seal, Lövhaga range režiimiga vanglas, on Hinde kõik see aeg ka püsinud.

Sebastian sokutab end vägisi uurimisrühma ja taipab üsna pea, et mõrvad on temaga seotud ning mitte keegi tema ümber ei ole kaitstud.

Aega läks aga loetud sai. Kuna üsna vähe aega on lugemiseks, siis püüan mõned unetunnid sellega täita. Muidugi loen ka hommikuti aga siiski on tunne, et liiga vähe saab loetud. Varemalt lugesin üsnagi palju ja aega tundus ka nagu rohkem olevat. Igatahes järgmine osa Sebastiani krimisarjast ja pean ütlema, et mulle see sari väga meeldib. Ma ei tea,miks nii kiiresti sai Sebastianist minu lemmiktegelane, lihtsalt sellepärast, et ta on üks väga isekas ja võimekas mees. Muidugi on ta psühholoog aga siiski ka superpolitseinik, muidugi ise ta seda endale tunnistada ei taha. Igatahes oskab ta väga hästi inimesi lugeda, mis on kõige tähtsam, muidu jääks niimõnigi asi kahe silma vahele.Lugu ise oli üsnagi pingeline ja põnev, erinevate keerdkäikude ja pööretega, mis mind veel rohkem endaga kaasa viisid. Nautisin lugemist väga, mis siis et lehekülgi oli üle viiesaja, ei pannud seda isegi tähele, lihtsalt lugesin edasi, sest lugu oli nii tempokas, et mingit venimist küll ei tekkinud nagu mõne teise raamatu puhul. Muidugi tahan tänada kirjastus Heliost, et ta neid raamatuid tõlgib, muidu jääks nii heast sarjast lihtsalt keeleoskamatuse tõttu ilma. Soovitan igatahes lugeda, kes väga krimiromaane armastavad. Muidugi elasin kaasa ka Vanjale, kes oli uskumatult vapper ja suutis leida seoseid uurimise käigus, mis teda ennast väga mitmes kohas ohtu seadsid aga ta sai sellest üle ja suutis päästa, mis päästa andis. Ma arvan, et ma nüüd kohe kolmanda osa kallale ei asu vaid loen midagi vahepeale ja siis panen täistuuridel edasi. Hetkel on mitmeid pooleli ja üritan neist ka jagu saada. Lugemisväljakutse edeneb hästi aga on vaja mõned raamatud võtta,et mõnda konkreetset punkti täita. Kuna ta on mul raamaturiiulis ja just juhtus olema ka 33-s siis sai ta ka väljakutse alla pandud. Mulle väga meeldis ja kindlasti kavatsen ka seda seriaali vaadata, mida raamatukaanel reklaamitakse. Super lugemine oli ja selleks korraks kõik ning häid pühi kõigile. Minu käest saab raamat Goodreadsis igatahes viis tähte, mis on seal ka maksimum tähekeste summa. Muidugi on need kaks härrasmeest ühed uued lemmikud, minu autorite nimekirjas. Igatahes, kes seda sarja veel lugenud pole, tehke seda kindlasti ja ma usun, et te ei pea kahetsema.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s