Krabat(2009)

 

10.Raamat, mida kunagi ammu lugesid ja mis jättis sulle tol hetkel nii vägeva mulje, et mäletad seda emotsiooni tänaseni.

 

Krabat(2009)(208lk)

Autor:Otfried Preußler

13609705

Tutvustus

“Hoia eemale Koselbruchist ja veskist Mustade Vete ääres, seal pole just kõige ohutum…” Hoiatuste kiuste läheb hulkurpoiss Krabat õpipoisiks tontlikusse veskisse ning leiab end õige pea pahatahtliku võluri ja üleloomulike mustade jõudude võimusest.

Siis kunagi koolis käies lugesin seda raamatut ja nüüd uuesti lugedes tekkisid samad emotsioonid. Kartsin siis väga ja isegi nüüd tekkis ka vahel hirm ja katkestasin lugemise. Midagi oli raamatus, mis mind väga paelus aga samas ka hirmutas. Muidugi oli tegu musta maagiaga, mis oli väga põnev ja mis vahepeal tekitas ka hirmu. Elasin Krabati seiklustele väga kaasa ja sellest raamatust sai üks raamatuid, mida ma kindlasti enda raamaturiiulile soovin. Kuna ema luges seda ammu ja siis ka kellegi tuttava käest laenutatuna, pidin minagi selle laenutama ja endale riiulisse jätta ei saa. Soovitan lugeda, kes seda teinud pole, tegu on küll lastekirjanikuga aga usun, et sobib kõigile lugemiseks, kes seda vähegi soovivad teha. Selleks korraks pakaa ja kohtumiseni järgmine kord.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s